2020. szeptember 20.
eu2011.hu
Önkéntesség Európai Éve 2011
Átadás-átvétel
Felhasználóbarát honlap 2009-2010
 
 

Ez az oldal csak archívum, tartalma ELAVULT – kérjük, látogassák meg a tárca honlapját itt.

"A Magyar Köztársaság jó tanulója - jó sportolója" címre kiírt pályázat eredménye

2008. április 28.
Sorszám
Diák név
Korcsoport
Iskola neve
Sportág
Sport egyesület
1.
Ács Regina
III.
Erkel Ferenc Általános Iskola
atlétika
GEAC
2.
Ambrus Adél
III.
Batsányi János Gimnázium és Szakközépiskola
társastánc
Szilver Táncsport Egyesület
3.
Antal Zsófia
III.
Szinyei Merse Pál Gimnázium
rövidpályás gyorskorcsolya / short track
TRG SE
4.
Arató Csilla
IV.
Garay János Általános, Művészeti és Sportiskola Ped-Szakszolg.
triatlon
Dynamic Triatlon Club
5.
Bán Balázs József
II.
DE Arany János Gyakorló Általános Iskolája
uszonyos és búvárúszás
Debreceni Búvárklub
6.
Bándli Krisztina
IV.
Dózsa György Általános Iskola
atlétika
Tatabányai SC- Geotech
7.
Berecz Bettina
IV.
Sancta Maria Ált. Isk.
akrobatikus rock and roll
Fortuna TSE
8.
Bodnár Réka
III.
Bleyer Jakab Német Nemzetiségi Általános Iskola
ritmikus gimnasztika
Hegyvidék SE
9.
Bokodi Ferenc
IV.
Vörösmarty Mihály Általános Iskola és Pedagógiai Intézet
evezés
Csepel Evezős Klub
10.
Bökényi Klaudia
II.
Radnóti Miklós Általános Iskola
tollaslabda
Ezerjó Sportegyesület
11.
Braun Boróka
II.
Fodros Általános Iskola
kajak
BKV Előre SC
12.
Braun Tímea
III.
Czimra Gyula Általános Iskola
wtf taekwondo
Tájfun SE
13.
Busa Andrea
IV.
SZ.K.T. Pallavicini Sándor Iskola
kick-boksz
Szegedi Tigers KBSZ SE
14.
Dévay Márk
II.
Városi Általános Iskola Rákóczi Úti Iskolája
triatlon, duatlon, aquatlon
Városi Sportiskola Sportegyesülete Mezőtúr
15.
Dics Rebeka
II.
Sárberki Általános Iskola
úszás
Tatabánya Vízmű SE.
16.
Dobos Ferenc
IV.
Verseghy Ferenc Gimnázium
kajak-kenu
Szolnoki Sportiskola Sportegyesület
17.
Dobránszky Blanka Nóra
II.
DE Kossuth Lajos Gyakorló Általános Iskolája
uszonyos és búvárúszás
Debreceni Búvárklub
18.
Dombrádi Ákos
II.
Gróf Széchenyi István Általános és Kéttannyelvű Iskola
úszás, öttusa
Kőbányai SC
Csepeli Öttusa és triatlon SE
19.
Dudás Eszter
IV.
Veres Péter Gimnázium
triatlon, duatlon, aquatlon
Bvillám Sportklub
20.
Dudás Szilvia
III.
Németh László Általános Iskola
sakk
Atomerőmű SE
21.
Ercsei Tünde
III.
Fillér Utcai Általános Iskola
ritmikus gimnasztika
Csata DSE
22.
Erdei Flóra
IV.
Hatvani Általános Iskola
uszonyos és búvárúszás
Debreceni Búvárklub
23.
Fábi Dávid
III.
Széchenyi Krt-i Ált. Iskola, Sportiskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
kajak-kenu
Mezőgép KKK
24.
Ficsor Bella
II.
Arany János Általános Iskola
karate
Hikari Dojo Sportegyesület
25.
Fuchs Dóra
II.
Szigeti József Általános Iskola
triatlon, duatlon, aquatlon
Villám SC
26.
Fuchs Renáta
III.
Szigeti József Általános Iskola
triatlon, duatlon, aquatlon
Villám SC
27.
Gercsák Szabina
II.
Avastető Általános Iskola
judo
Miskolci Vasutas Sport Club
28.
Gerencsér Noel
III.
Friedrich Schiller Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium
atlétika
TSC-Geotech
29.
Gonda Daniella Csilla
III.
Ibolya Utcai Általános Iskola
tollaslabda
Debreceni Sportcentrum-Sportiskola
30.
Gosztonyi Ákos
III.
Kaposvári Egyetem Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
úszás, uszonyos úszás
Középületkivitelező Adorján SE
31.
Gulyás Eszter
IV.
Arany János Általános Iskola
úszás
Botond SE
32.
Gulyás Mercédesz
IV.
Szarvas Város Közoktatási Intézménye Vajda Péter Gimnáziuma és Szakközépiskolája Intézményegysége
sport aerobik torna
Blue GYM Aerobik Egyesület Szarvas
33.
Guthy Petra
IV.
Bocskai István Általános Iskola
torna
Hajdú- Bocskai DSE
34.
Gyurik Glória
II.
Sajószentpéteri Központi Ált. Isk. Hunyadi Mátyás Tagiskola
sportmászás
Factory Mászó Team
35.
Hagymási Réka
IV.
Radnóti Miklós Gimnázium
kajak
Göd SE
36.
Hegyes Bertalan
III.
Damjanich János Általános Iskola, Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium
társastánc
Szilver TSE
37.
Horváth János
-
Csata Utcai Általános Iskola
birkózás
Vasas Sport Club
38.
Horváth Noémi
III.
Körösi Csoma Sándor Általános Iskola
sportakrobatika
Junior Holiday Sportegyesület
39.
Hozdik Eszter
II.
Jókai Mór Református Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
úszás
Club laguna Miskolc SE
40.
Ihos Erika
III.
Szerb Antal Gimnázium
sportlövészet
KSI SE
41.
Jackli Zsófia
III.
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
shotokan karate
Érdi Karate SE
42.
Juhász Balázs
II.
Petőfi Sándor Általános Művelődési és Könyvtár Pedagógiai Szakszolgálat
duatlon
Petőfi Diák és Szabadidő Sportegyesület
43.
Karapancsev Kristóf
II.
Városi Általános Iskola Rákóczi Úti Iskolája
úszás
Városi Sportiskola Sportegyesülete Mezőtúr
44.
Kardos Szabina
IV.
Varga Katalin Gimnázium
evezés
Szolnok Városi Sportiskola
45.
Keliger Bernadett
IV.
Tessedik Sámuel Általános Iskola
judo
Albertirsai Sport Egyesület Judo Szakosztály
46.
Kenéz Attila
III.
Kelenvölgyi Általános Iskola
wtf taekwondo
Tájfun Sportegyesület
47.
Kerekes Hajnalka
II.
Kiskulcsosi Általános Iskola
duatlon-kerékpár-triatlon
Kiskulcsosi Általános Iskola Diáksport Egyesület
48.
Kéri Virág
III.
Kis Bálint Ált. Isk. és Óvoda
kajak
Körös Kajak SE
49.
Kiss Tünde
III.
Erkel Ferenc Általános Iskola
atlétika
GEAC
50.
Kosina Gergő
II.
Dózsa György Általános Iskola
uszonyos és búvárúszás
Debreceni Búvárklub
51.
Kovács Martin
II.
21. sz. Általános Iskola Móra Ferenc Tagiskola
judo
MVSC.MISI
52.
Kovács Márton
III.
Radnóti Miklós Gimnázium
kajak
Regatta 2000 Dunakeszi Kajak Klub
53.
Kovács Milán
II.
SZTE Ságvári Endre Gyakorló Általános Iskola
úszás, műkorcsolya
Szegedi Úszó Egylet, Jégtánc S.E.
54.
Kun Ivonn
II.
Belvárosi Általános Iskola
fit-kid
Pelikán Sportegyesület
55.
Kurdi Márk Erik
III.
Kinizsi Lakótelepi Általános Iskola
uszonyos és búvárúszás
Kaposvári Középületkivitelező Adorján SE.
56.
Lábady Zsófia
IV.
Koch Valéria Középiskola, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium
kosárlabda
PVSK Női Kosárlabda Utánpótlás Szakosztály
57.
Lajtos Annamária
IV.
Verseghy Ferenc Gimnázium
kajak
SZVSI Szolnoki Sportiskola SE
58.
Lang Lara
II.
Petőfi Sándor Általános Iskola és Gimnázium és Szakközépiskola
fitness, show tánc
Maroshévizi Fitness Iskola Sportegyesület
59.
Lavotha Oszkár
II.
Szabó Lőrinc Általános és Német Két Tanítási Nyelvű Iskola
úszás
Club Laguna Miskolc Sportegyesület
60.
Lévai Júlia
II.
Törökvész Úti Ált. Isk
úszás
A "Jövő" SC
61.
Lizák Richárd
III.
Vak Bottyán János Általános Iskola
kyokushin karate
Siófok és Környéke Sport és Szabadidő SE
62.
Lucz Noémi
II.
Radnóti Miklós Gimnázium
kajak
Dunakeszi Diák és Szabadidő Kajak Club
63.
Lukácsi Lilla
II.
Jankay Tibor Két Tanítási Nyelvű lt. Isk. és Diákotthon
női torna
Torna Club Békéscsaba
64.
Magyar Regina
II.
Rakovszky Sámuel Általános és Művészeti Iskola
kung-fu
TAI-QI Boxing Harcművészeti SE
65.
Makó Evelyn
III.
Makói Általános Iskola, Alapfokú Művészatoktatási Intézmény és Logopédiai Intézet Almási Tagintézménye
kick-boksz
Makó Budo Klub
66.
Metz Zsófia
II.
Fodros Általános Iskola
kajak-kenu
BKV Előre SC.
67.
Mónus László József
III.
II. Rákóczi Ferenc Általános és Művészeti Iskola
íjászat
Eleven Világ Íjász Egyesület
68.
Morapitiye Sunil
IV.
Táncsics Mihály Gimnázium
judo
Kaposvári Nehézatlétikai SE
69.
Nagy Barbara
II.
KFRTKF. Gyakorló Általános Iskolája
sport aerobik
FLEX HD.SE
70.
Nagy Dorina
III.
Oladi Általános Művelődési Központ Simon István Utcai Általános Iskola
gyorskorcsolya, görkorcsolya
Korcsolyázó Diáksport Egyesület
71.
Nagy Gergely
III.
Bárdos Lajos Általános Iskola
úszás
BHSE
72.
Németh Alexandra
IV.
Általános Iskola
atlétika
Szombathelyi Főiskola SE
73.
Noé Bálint
IV.
Árpád Fejedelem Általános Iskola
kajak
Váci Hajó SE
74.
Novák Réka
II.
Fodros Általános Iskola
kajak
BKV Előre SC
75.
Oláh Gergely
III.
Németh László Általános Iskola
kajak-kenu
Gödi SE
76.
Oswald Viktor
II.
Németh László Gimnázium és Általános Iskola
úszás
Hód Úszó SE
77.
Pákay Péter Levente
III.
Szent Domonkos Általános Iskola
karate
AC-Sinus Harcművészeti Sportegyesület
78.
Péch Fanni
IV.
Jókai Mór és Német Nemzetiségi Iskola
vitorlázás
RIVE
79.
Pék Szilvia
III.
Budavári Általános Iskola
sportakrobatika
Ferencvárosi Torna Club
80.
Pete Sára Lilla
II.
Püspökladányi Többcélú Nevelési, Oktatási és Pedagógiai Szakszolgálati Intézmény Kálvin Téri Általános Iskola Tagintézménye
aerobic
Flex- H.D SE
81.
Polgár Luca
II.
Kitaibel Pál Általános Iskola és Zeneiskola Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
judo
Siklós SE
82.
Pribojszki Kata
IV.
2. Számú Általános Iskola
kick-boksz
Békéscsabai Lakótelepi SE
83.
Rácz Péter József
III.
SZTE. Ságvári Endre Gyak. Ált. Iskola
fallabda
Szegedi Tisza Squash SE
84.
Rednic Róbert
III.
Budapest Fasori Evangélikus Gimnázium
judo
KSI SE
85.
Reményi Gabriella
III.
Bocskai István Általános Iskola
torna
Hajdú- Bocskai DSE
86.
Ritó László Márk
III.
Szabó Lőrinc Általános és Német Két Tanítási Nyelvű Iskola Vörösmarty Mihály Általános Iskola
jégkorong
Miskolc Városi Sportiskola
87.
Simon Rebeka Sára
II.
Radnóti Miklós Gimnázium
kajak-kenu
Dunakeszi Kajak Club
88.
Simon Sarolta
II.
Stromfeld Aurél Általános Iskola
alpesi sí
Freestyle Szabadidő Sport Egyesület
89.
Sipeki Rózsa
III.
Bocskai István Általános Iskola
sport aerobik
FLEX HD.SE
90.
Slezsák Zsuzsanna
II.
Karolina Katolikus Általános Iskola
kajak
Göd SE
91.
Stier Lilla
III.
Kinizsi Lakótelepi Általános Iskola
uszonyos és búvárúszás, úszás
Kaposvári Középületkivitelező adorján SE.
92.
Straubinger Dániel
III.
Garay János Általános, Művészeti és Sportiskola Ped-Szakszolg.
sakk
Községi Sportegyesület Decs
93.
Szabó Beáta
IV.
Kassák Lajos Gimnázium
kajak-kenu
Központi Sport- és Ifjúsági Sport Egyesület
94.
Szabó Lili Nóra
IV.
Radnóti Miklós Gimnázium
kajak
Dunakeszi Kajak Klub
95.
Szabó Teodóra Zsófia
II.
Karinthy Frigyes ÁMK. Kéttan. Ált. Isk.
úszás
Bp. Vasutas Sc
96.
Szabó Zita
IV.
Széchenyi István Gimnázium
atlétika
Dunaújvárosi Városi Sportiskola
97.
Szakály Zsófia
IV.
Kazinczy Ferenc Gimnázium és Kollégium
atlétika-duatlon-triatlon-aquatlon
Vizisport SE
98.
Szalontai Ferenc
III.
Vénkerti Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
torna, sportakrobatika, gumiasztal
Vénkerti Diáksport Egyesület
99.
Szerecz Márton
II.
Németh lászló Általános Iskola és AMI
tollaslabda
Diabolo SE
100.
Szerviczky Orsolya
III.
Fazekas Mihály Gimnázium
sport aerobik
Flex Hungary Debrecen Aerobic Sportegyesület
101.
Szilvási Zsófia
II.
Avastetői Általános Iskola
judo
Miskolci Vasutas Sportclub
102.
Szimcsák Dina
II.
Krúdy Gyula Általános Iskola
úszás
A Jövő SC
103.
Sztankovics Anna
II.
Krúdy Gyula Általános Iskola
úszás
A Jövő SC
104.
Szudi Ádám
II.
Kassai úti Általános Iskola
asztalitenisz
Jászkun Volán SC Szolnok
105.
Szűcs Dóra
III.
Kharisz Keresztény Általános Iskola
sportakrobatika
FTC
106.
Takács Vivien
II.
Táncsics Mihály Általános Iskola és Óvoda
fitness
Ceglédi Vasutas Sportegyesület
107.
Tamás Laura
IV.
Szabó Lőrinc Kéttannyelvű Ált. Isk. és Gimnázium
röplabda
Budapest Sport Egyesület
108.
Tóth Krisztián
II.
Kaposvári Egyetem Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
judo
Kaposvári Nehézatlétika SE
109.
Utassy Dominika
III.
Jász- Nagykun- Szolnok Megyei Mészáros Lőrinc Gimnázium Szakközépiskola és Kollégium
úszás "b"
 
110.
Vajda Lilien
II.
Vajda Péter Ének-Zenei Általános és Sportiskola
karate
SHOTO XXII. Karate S.E.
111.
Vajky Gergő László
II.
Cholnoky Jenő Általános Iskola
snowboard, takewon-do
Veszprémi Taekwon- do SE Padányi csoport
112.
Varga Klára
III.
Rigó József ÁMK Általános Iskolája
sakk
Köszolg SC Kiskunhalas
113.
Varga Mercédesz
IV.
Kiskunlacházi- Áporka Általános Iskola és Egységes Pedagógiai Szakszolgálati Társulás
atlétika
 
114.
Varga Virág
IV.
Szarvas Város Közoktatási Intézménye Vajda Péter Gimnáziuma és Szakközépiskolája Intézményegysége
sport aerobik torna
Blue GYM Aerobik Egyesület Szarvas
115.
Végh Patricia
IV.
Koch Valéria Középiskola, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium
kosárlabda
PVSK Női Kosárlabda Utánpótlás Szakosztály
116.
Viniczai Csenge
II.
Szent Mór Iskolaközpont
tájékozódási futás
PVSK
117.
Winkler Kata
IV.
Radnóti Miklós Általános Iskola
tollaslabda
Ezerjó Sportegyesület
118.
Zajovics Nóra
III.
Bartók Béla Ének- Uenei Általános Iskola
atlétika
Győri Dózsa SE
119.
Busa Gabriella
VI.
Tömörkény István Gimnázium, Művészeti Szakközépiskola
kick-boksz
Szegedi Tigers KBSZ SE
120.
Csernák Edina
VI.
Boronkay György Műszaki Szakközépiskola és Gimnázium
kajak
Váci Vasutas SE.
121.
Feil Nikolett
V.
Vak Bottyán Gimnázium
floorball, kosárlabda
Atomerőmű SE.
122.
Jani Réka Luca
V.
Szent Orsolya Római Katolikus Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium
tenisz
Soproni Vasutas SE
123.
Köteles Alexandra
V.
Bercsényi Miklós Gimnázium és Kollégium
birkózás
Törökszentmiklósi Birkozó és Diáksport Klub
124.
Molnár Bence Máté
VI.
Kossuth Lajos Gimnázium, Szakképző Iskola, Általános Iskola és Kollégium
kajak
Tiszafüredi kajak-kenu SE
125.
Scheili Eszter
VI.
Mikszáth Kálmán francia- magyar kéttanyelvű Gimnázium
shotokan karate
Pásztói Shotokan Karate Klub
126.
Svanter Bernadett
VI.
Széchenyi István Közgazdasági és Informatikai Szakközépiskola és Kollégium
karate
Tsuzukete Karate DO SE
127.
Takács Flóra
V.
Vak Bottyán Gimnázium
floorball, kosárlabda
Atomerőmű SE.
128.
Balczó Sarolta
VII.
Károli Gáspár Református Egyetem
szinkronúszás
Synus SE
129.
Bálint Zsófia Anikó
VII.
Pécsi Tudományegyetem -BTK
sportlövészet
Komáromi VSE
130.
Borsányi Zoltán
VII.
Semmelweis Egyetem Testnevelési és Sporttudományi Kar
atlétika
TFSE
131.
Gaál György
VII.
Semmelweis Egyetem Testnevelési és Sporttudományi Kar
atlétika
TFSE
132.
Gerencsér Anikó
VII.
Nyugat-magyarországi Egyetem, Savaria Egyetemi Központ
kung-fu
Kondor és Sranger Controll SE
133.
Kasper István
VII.
Semmelweis Egyetem Testnevelési és Sporttudományi Kar
atlétika
TFSE
134.
Pál Balázs Adrián
VII.
Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem
sportlövészet
Központi Sport Iskola
135.
Szöllös Eszter Laura
VII.
ELTE
erőemelés
Attila Fitness SE
136.
Szöllősi Boglárka
VII.
Semmelweis Egyetem Testnevelési és Sporttudományi Kar
gyorskorcsolya
Jászberényi SE
137.
Zana Anita
VII.
Kodolányi János Főiskola
úszás /parasport/
UTE
 ugyfelkapu  ujmagyarorszag magyarorszag.hu
banner_2 banner_kszk_w120 buro EUvonal
 

Nemzeti Erőforrás Minisztérium

1055 Budapest, Szalay utca 10-14.

Telefon: (+36-1) 795-1200

E-mail:

Államtitkárságok