2019. április 19.
eu2011.hu
Önkéntesség Európai Éve 2011
Átadás-átvétel
Felhasználóbarát honlap 2009-2010
 
 

Ez az oldal csak archívum, tartalma ELAVULT – kérjük, látogassák meg a tárca honlapját itt.

A "Magyar Köztársaság jó tanulója, jó sportolója" cím elnyerésére kiírt 2005. évi pályázat eredménye - 1. korcsoport

2005. december 12.
Pályázó Sportág Iskola Település Átlag Edző
Asztalos Bíborka ritmikus gimnasztika Osztrák-Magyar Európaiskola Budapest 5,0 Kovács Andrea
Babos Tímea tenisz Hunyadi János Evangélikus Általános Iskola Sopron 5,0 Babos Csaba
Balog Imre sakk Békés Városi Dr. Hepp Ferenc Általános Iskol Békés 4.85 Emődi Gyula
Bancsó Szabina karate Biatorbágyi Általános Iskola Biatorbágy 5,0 Straub Katalin
Bánházi Zsófia karate Általános Iskola Budapest 5,0 Straub Katalin
Barta Bence duatlon, triatlon, atlétika Fenyő téri Általános Iskola Sopron 5,0 Szitás László
Bata Dániel László jégkorong Babits Mihály Gimnázium (2005-ig: Sashalmi Tanoda Általános Iskola) Budapest 4,9 Dmitri Maszlov
Berke Adrienn Tihana duatlon, triatlon Egry József Általános és Művészeti Iskola Keszthely 5,0 Péter Csaba
Bertóti Regina Lilla tájfutás, sífutás Herman Ottó Gimnázium Miskolc 5,0 Kaló Annamária, Zsigmond Tibor, Szöllősi István
Beszedics Tamás karate Kölcsey Ferenc Általános Iskola Tatabánya 5,0 Nánai Ferenc
Borsányi Gyöngyi atlétika Ciszterci Szent István Gimnázium Székesfehérvár 5,0 Baloghné Páli Judit
Böczögő Dorina Torna Jankay Tibor Két Tanítási Nyelvű ÁItalános Iskola és Diákotthon Békéscsaba 4,8 Bereczkiné Harangozó Ildikó és Petrovszki Pál
Brogli Réka duatlon, triatlon, kerékpár Hunyadi Mátyás Általános Iskola Sajószentpéter 5,0 Filep Csaba
Bucsánszki Linda sportaerobik Szlovák Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Gimnázium Budapest 5 Bucsánszkiné Szloboda Éva
Cserdi Zsófia akrobatikus rock and roll, aerobic sport Áldás utcai Általános Iskola Budapest 5,0 Fehérvári Brigitta
Decsi Enikő díjlovaglás Lackner Kristóf Általános Iskola Sopron 4,9 Dallos Gyula
Divéki Luca szertorna Csanádi Árpád Általános Iskola és Gimnázium Budapest 5,0 Nagy Zsuzsa
Dobár Éva úszás Csík Ferenc Általános Iskola és Gimnázium Budapest 5,0 Fehérvári Balázs
Dordzsceren Dádzsó röplabda Báthory István Általános Iskola Veszprém 5,0 Bácskai Sándorné
Dudás Eszter sakk Németh László Általános Iskola Székesfehérvár 5,0 Papagorasz Takisz
Ercsei Tünde ritmikus gimnasztika Fillér Utcai Általános Iskola Budapest 5,0 Lazsányi Erika
Erdős Boglárka sakk Belvárosi Általános Iskola és Gimnázium Békéscsaba 4,8 Erdős Viktor
Faragó Péter judo (cselgáncs) II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Szolnok 5,0 Kovács Gábor
Farkas Marcell Zoltán kajak Szinyei Merse Pál Általános és Alapfokú Művész. Iskola Szirmabesenyő 5,0 Rajnai Tibor
Farkas Norbert alpesi sí Bolyai János Általános Iskola Érd 5,0 Vági Zoltán, Budai Balázs
Farkas Zoltán Béla jégkorong Városligeti Kéttannyelvű Angol-Magyar Általános Iskola Budapest 5,0 Pindák László
Fehér Gergő duatlon, triatlon, aquatlon, atlétika Rókusi I.sz. Általános Iskola Szeged 5,0 Farkas István
Felföldi Viktória Síbiatlon Nagy Gyula Általános Iskola Gyöngyössolymos 5,0 Gál Ágota
Forray Fanni Dalma ritmikus gimnasztika Magyar-Angol Kéttannyelvű Általános Iskola Budapest 5,0 Némethné Érfalvi Nóra
Francsics Vivien úszás, uszonyos- és búvárúszás Kisfaludy utcai Általános Iskola Kaposvár 4,8 Kovács László
Gácser Emese RSG Ward Mária Általános Iskola Budapest 5,0 Molnár Emese
Gonda Daniella Csilla tollaslabda Ibolya utcai Általános Iskola Debrecen 5,0 Borbély Sándor
Gosztonyi Ákos uszonyos- és búvárúszás, úszás KECSUMPFK Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium Kaposvár 5,0 Kovács László
Gyetvai Deborah úszás Vasvári Pál Általános Iskola Dunaújváros 5,0 Berzlánovits Éva
Gulyás Mercedesz sportaerobic Benka Gyula Evangélikus Általános Iskola Szarvas 5,0 Szloboda Éva
Hagymási Anita kajak Radnóti Miklós Gimnázium Dunakeszi 5,0 Rasztótzky János
Hagymási Réka kajak Radnóti Miklós Gimnázium Dunakeszi 5,0 Rasztótzky János
Hegedűs Dóra cselgáncs /judo/ Kölcsey Ferenc Általános Iskola Szajol 4,8 Kovács Gábor
Homonnay Bálint bridzs, műugrás Pasaréti Gimnázium és Általános Iskola Budapest 5,0 Hajnal Attila
Ilyés Flóra műugrás Szent-Györgyi Albert Általános Iskola Szolnok 5,0 Dunai Pál
Juhász Balázs kézilabda Kazinczy F. Általános Iskola és A.M.I Debrecen 5,0 Dobszai Jenő
Kálmán Botond WTF Taekwon-do Türr István Gimnázium Pápa 5,0 Márton Zsolt
Kalmár Dániel judo Dr. Mező Ferenc Általános Iskola Budapest 5 Horváth István Dávid
Keliger Bernadett judo Tessedik Sámuel Általános Iskola Albertirsa 5,0 Nagy László
Kerecsen Adrienn kung-fu Általános és Művészeti Iskola és Pedagógiai Szakszolgálat Vasvári Pál Tagintézmény Újfehértó 5,0 Izsó J. Mihály
Kerecsen Gábor kung-fu Általános és Művészeti Iskola és Pedagógiai Szakszolgálat Vasvári Pál Tagintézmény Újfehértó 5,0 Izsó J. Mihály
Kéri Zoltán birkózás Szent László Általános Iskola Mogyoród 4,8 Kéri Zoltán
Kis Jenni görkorcsolya, gyorskorcsolya Bárdos László Gimnázium Tatabánya 5,0 Lugosi László
Kovács Anett úszás Pozsonyi Úti Német Tagozatos Általános Iskola Budapest 5,0 Bundics Ildikó
Kurdi Márk Erik uszonyos és búvárúszó Kinizsi Lakótelepi Általános Iskola Kaposvár 5,0 Kovács László
Kürti Zsuzsanna kajak-kenu Budapesti Fasori Evangélikus Gimnáium Budapest 5,0 Gintl Andrea
Lábdy Alexandra úszás Rókusi Általános Iskola Szeged 5,0 Kiss Gyula
Lang Lívia szinkronúszás Petőfi Sándor Általános Iskola, Gimnázium és Szakközépiskola Vecsés 5,0 Hámori Zsuzsanna
Lesku Roberta atlétika Kazinczy F. Általános Iskola és A.M.I Debrecen 5,0 Szilágyiné Skoumal Mónika
Levák Laura kajak Árpád Fejedelem Általános Iskola Vác 5,0 Rasztotzky János, László Gizella
Madocsai Csenge ritmikus sportgimnasztika Fillér Utcai Általános Iskola Budapest 5,0 Schluth Mónika, Zémann Erika
Major Attila itf taekwon-do Madách Imre Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola Szeged 5,0 Gombos Attila
Makszim Zsombor gyorskorcsolya, görkorcsolya Váci Mihály Általános Iskola Tatabánya 5,0 Lugosi László
Mányoki Anna sakk Németh László Általános Iskola Székesfehérvár 5,0 Mátrahalmi Tibor
Mihók Olivér sakk Arany János Általános Iskola Budapest 5,0 Mihók László
Nagy Mihály birkózás, kajak-kenu Árpád Fejedelem Általános Iskola Vác 5.0 Juhász Sándor, Babella László
Nemes Benjámin jégkorong Áldás utcai Általános Iskola Budapest 4,92 Kercsó Árpád
Németh Gábor vívás, tőr Szent László Általános Iskola Budapest 5,0 Beliczay Sándor
Páli Anna szinkronúszás Eötvös J. Gimnázium Budapest 5,0 Horváth Erika
Panyi Kristóf alpesi sí Budai Sport Általános Iskola Budapest 5,0 Kováts Beatrix
Pék Szilvia sportakrobatika Budavári Általános Iskola Budapest 5.0 Aradiné Deák Katalin
Polyák Krisztina judo Általános Iskola Táborfalva 5,0 Kiss Endre
Reiter Viktor sportlövészet Katona József Gimnázium és Számítástechnikai Szakközépiskola Kecskemét 5,0 Szabó Ferenc
Romhányi Eszter szertorna ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola Budapest 5,0 Nagy Zsuzsa, Ziszisz Tanaszisz
Sándor Nikolett uszonyos- és búvárúszás, úszás Toldi ltp. Általános Iskola és Gimnázium Kaposvár 5,0 Kovács László
Simon Péter karate Gorsium Általános Iskola Tác 5,0 Rétlaki Gábor
Szabó Ádám Leon sakk IV. sz. Istvánffy Gyula Általános Iskola Miskolc 5,0 Mészáros Gyula
Szabó Noémi Sakk Németh László Általános Iskola Székesfehérvár 5,0 Szabó Krisztián
Szakály Zsófia triatlon, duatlon, aquatlon Kazinczy Ferenc Gimnázium és Kollégium Győr 5,0 Liszkai Zsuzsa, Szakály Zsolt
Szalkai Klaudia WTF Taekwon-do Tarjáni Általános Iskola Hódmezővásárhely 5,0 Máté József
Szász Zsuzsanna atlétika Avasi Gimnázium Miskolc 5,0 Tigyi József
Szekér Barbara röplabda Bem József Általános Iskola Nyíregyháza 5,0 Jakubovich Krisztina
Szolcsák Szabolcs búvárúszás Nagy Gyula Általános Iskola Gyöngyössolymos 5,0 Veres András
Szűcs Patrícia atlétika Kazinczy F. Általános Iskola és A.M.I Debrecen 5,0 Szilágyiné Skoumal Mónika
Táborosi Ajnácska Réka sportmászás Fő Fasori Általános Iskola Szeged 5,0 Táborosi Gábor
Takács Anna triatlon Fekete István Általános Iskola és Óvoda Győr 5,0 Liszkai Zsuzsa
Tanai Gerda judo Pusztai Ferenc Általános Iskola Káptalanfa 5,0 Fazakas Tamás
Tarnóczay Dorottya sportakrobatika Gyulai Gaál Miklós Általános Iskola Abony 5,0 Ardainé Deák Katalin és Váradi László
Toldy Laura atlétika Lánchíd Utcai Általános Iskola Kecskemét 5,0 Adamik Zoltán
Tóth Bence László labdarúgás Ciszterci Szent István Gimnázium Székesfehérvár 5,0 Tóth József
Tóth Dorottya teke Kisfaludy utcai Általános Iskola Kaposvár 5,0 Horváth László
Udvarhelyi Zsuzsanna úszás Csík Ferenc Általános Iskola és Gimnázium Budapest 5,0 Ölveczky Vilmos
Urbanics Roxána judo Piliscsévi Általános Iskola Piliscsév 5,0 Pfluger Antal
Varga Klára sakk RigóJózsef Általános Iskola Bugac 5,0 Ábel Lajos
Varga Virág sportaerobik Benka Gyula Evangélikus Általános Iskola Szarvas 5,0 Szloboda Éva
Zsigmond Vanda tájékozódási futás Diósgyőri Gimnázium Miskolc 5,0 Zsigmond Tibor - Kalo Annamáris
 ugyfelkapu  ujmagyarorszag magyarorszag.hu
banner_2 banner_kszk_w120 buro EUvonal
 

Nemzeti Erőforrás Minisztérium

1055 Budapest, Szalay utca 10-14.

Telefon: (+36-1) 795-1200

E-mail:

Államtitkárságok