2017. október 18.
eu2011.hu
Önkéntesség Európai Éve 2011
Átadás-átvétel
Felhasználóbarát honlap 2009-2010

Magyar Tudomány Ünnepe 2010

Magyar Tudomány Ünnepe 2010
A Magyar Tudomány Ünnepe 2010. évi rendezvénysorozata november 3-30. között az egész országban megrendezésre kerül. Az MTÜ fővédnökei hagyományosan a köztársasági elnök, a miniszterelnök és a Magyar Tudományos Akadémia elnöke; védnökei miniszterek, országos tudományos szervezetek elnökei. Az MTA Elnöksége a 2010. év kiemelt napjainak témájául az interdiszciplinaritást választotta Határok nélküli tudomány - Kihívások és lehetőségek a tudományterületek határán címmel.

Szervező intézmény: Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem
Időpont: 2010. november 2. 9.00 - 2010. november 2. 17.30
Helyszín: 1101 Budapest Hungária krt. 9-11. IMO konferenciaterem

Szervező intézmény: Ludwig Múzeum
Időpont: 2010. november 3.10.00- 2010. november 21.
Helyszín: Ludwig Múzeum- Kortárs Művészeti Múzeum 1095 Budapest, Komor Marcell u. 1

Szervező intézmény: Modern Üzleti Tudományok Főiskolája
Időpont: 2010.november 3. 8:30- 2010.november 3. 17.45
Helyszín: MTÜF 2800 Tatabánya, Stúdium tér 1. "A" épület Nagyelőadó, Díszterem, I. emelet 4. terem

Szervező intézmény: Rendőrtiszti Főiskola
Időpont: 2010. november 3. 09.00- 2010. november 3. 13.00
Helyszín: Budapest, XII. ker. Farkasvölgyi út 12. Főépület A-terem

Szervező intézmény: Országos Rabbiképző - Zsidó Egyetem
Időpont: 2010. november 3. 10.00- 2010. november 3. 16.00
Helyszín: Országos Rabbiképző - Zsidó Egyetem

Szervező intézmény: Nyugat-magyarországi Egyetem
Időpont: 2010. november 3. 10.00- 2010. november 3. 18.00
Helyszín: 9400 Sopron, Erzsébet u. 9. NYME KTK Campus

Szervező intézmény: Eötvös Loránd Tudományegyetem
Időpont: 2010. november 3. 14.00- 2010. november 4.
Helyszín: ELTE Egyetemi Könyvtár 1053 Budapest, Ferenciek tere 6. Díszterem (1. emelet)

Szervező intézmény: Pécsi Tudományegyetem
Időpont: 2010. november 3. 15.00
Helyszín: PAB Székház, Pécs, Jurisics u. 44.

Szervező intézmény: Óbudai Egyetem
Időpont: 2010. november 3. 9.30
Helyszín: Óbudai Egyetem, 1034 Budapest, Doberdó út 6., 103-as tanácsterem

Szervező intézmény: Andrássy Gyula Budapesti Német Nyelvű Egyetem
Időpont: 2010. november 3. 19:00- 2010. november 3. 21:00
Helyszín: Andrássy Egyetem 1088 Budapest, Pollack Mihály tér 3.

Szervező intézmény: Szent István Egyetem
Időpont: 2010. november 4. 10.00- 2010. november 4. 17.00
Helyszín: Szent István Egyetem Pedagógiai Kar, Szarvas, Szabadság út 4.

Szervező intézmény: Budapesti Corvinus Egyetem
Időpont: 2010. november 4. 8.30- 2010. november 5.
Helyszín: BCE 1093 Budapest, Fővám tér 8., Földszint 3. előadó

Szervező intézmény: Pécsi Tudományegyetem
Időpont: 2010. november 4. 14.00
Helyszín: PTE, Pécs, Rákóczi út 80. Dr. Halasy-Nagy József Aula

Szervező intézmény: Szent István Egyetem
Időpont: 2010. november 4. 15.00 - 2010. november 4. 16.00
Helyszín: Szent István Egyetem Pedagógiai Kar, Szarvas, Szabadság út 4.

Szervező intézmény: Pannon Egyetem
Időpont: 2010. november 4. 10.00- 2010. november 4. 15.00
Helyszín: Pannon Egyetem, B épület (Aula, Konferenciaterem)

Szervező intézmény: Szent István Egyetem
Időpont: 2010. november 4. 10.00- 2010. november 5. 13.00
Helyszín: Szent István Egyetem Gazdasági Kar 5600 Békéscsaba, Bajza u. 33.

Szervező intézmény: Pázmány Péter Katolikus Egyetem
Időpont: 2010. november 4.- 2010. november 5.
Helyszín: PPKE BTK, Piliscsaba, Egyetem út 1., Stephaneum Pázmány terem

Szervező intézmény: Andrássy Gyula Budapesti Német Nyelvű Egyetem
Időpont: 2010. november 4.- 2010. november 4.
Helyszín: Andrássy Egyetem 1088 Budapest, Pollack Mihály tér 3.

Szervező intézmény: Eötvös Loránd Tudományegyetem
Időpont: 2010. november 4. 14.00- 2010. november 4.
Helyszín: ELTE Társadalomtudományi Kar, VII. emeleti Dunára néző társalgója

Szervező intézmény: Országos Tudományos Diákköri Tanács
Időpont: 2010. november 4. 11.- 2010. november 5.
Helyszín: "Kecskeméti Főiskola Gépipari és Automatizálási Főiskolai Kar, Kecskeméti Városháza, Díszterem"

Szervező intézmény: Óbudai Egyetem
Időpont: 2010. november 4. 10.00- 2010. november 5.
Helyszín: Óbudai Egyetem, 1084 Budapest, Tavaszmező u. 17.

Szervező intézmény: Debreceni Egyetem
Időpont: 2010. november 5. 14.00- 2010 november 5. 19.00
Helyszín: Debreceni Egyetem, OEC I. sz. Belgyógyászati Klinika

Szervező intézmény: Kodolányi János Főiskola
Időpont: 2010. november 5. 9:00- 2010. november 5. 18:00
Helyszín: Kodolányi János Főiskola Budapesti Oktatási Központ 1135, Budapest, Frangepán u. 50-56.

Szervező intézmény: Pázmány Péter Katolikus Egyetem
Időpont: 2010. november 5.
Helyszín: PPKE BTK, Piliscsaba, Egyetem út 1., Quaestura tanácsterem

Szervező intézmény: Dunaújvárosi Főiskola
Időpont: 2010. november 8. - 2010. november 12
Helyszín: Dunaújvárosi Főiskola Campusa

Szervező intézmény: Debreceni Egyetem
Időpont: 2010. november 8. 13.00
Helyszín: Debreceni Egyetem Főépület Aula (II. emelet)

Szervező intézmény: Gábor Dénes Főiskola
Időpont: 2010. november 8. 9.00- 2010. november 8. 13.00
Helyszín: 1119 Budapest, Mérnök u. 39.

Szervező intézmény: Eötvös Loránd Tudományegyetem
Időpont: 2010. november 8. 14.00
Helyszín: ELTE Aula Magna 1053 Budapest Egyetem tér 1-3.

Szervező intézmény: Közép-európai Egyetem
Időpont: 2010. november 8. 18.00- 2010. november 8. 19.30
Helyszín: Közép-európai Egyetem (CEU), 1051 Budapest, Nádor u. 9. CEU Auditórium

Szervező intézmény: Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem
Időpont: 2010. november 8 10:00- 2010. november 10.
Helyszín: BME 1111 Bp. Stocek u 4. "J" épület

Szervező intézmény: Eszterházy Károly Főiskola
Időpont: 2010. november 9. 9.00- 2010. november 9. 15.00
Helyszín: Eger, Leányka u. 6. D117 8.30-13.00 D323 14.00-15.00

Szervező intézmény: Szent István Egyetem
Időpont: 2010. november 09.14:00- 2010. november 09.16:00
Helyszín: MTA Irodaház, 1051 Budapest Nádor u. 7. fszt. 29. terem

Szervező intézmény: Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem
Időpont: 2010. november 09. 1200- 2010. november 09. 1600
Helyszín: 1101 Budapest, Hungária krt. 9-11. ZMNE Díszterem

Szervező intézmény: Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem
Időpont: 2010. november 9. 16:00- 2010. november 9 18:30
Helyszín: BME 1117 Magyar Tudósok Körútja 2. "I" épület, IB017-es terem

Szervező intézmény: Semmelweis Egyetem
Időpont: 2010.november 9. 15.30- 2010.november 9. 17.00
Helyszín: Semmelweis Egyetem, Elméleti Orvostudományi Központ, Hevessy György előadóterem (1094 Budapest, Tűzoltó utca 37-47.)

Szervező intézmény: Országos Rabbiképző - Zsidó Egyetem
Időpont: 2010. november 9. 10.00- 2010. november 9. 17.00
Helyszín: Országos Rabbiképző - Zsidó Egyetem

Szervező intézmény: Eszterházy Károly Főiskola
Időpont: 2010. november 9. 10:00
Helyszín: 3300 Eger, Széchenyi utca 5. (Érsekudvar, 2-es előadóterem)

Szervező intézmény: Nyíregyházi Főiskola
Időpont: 2010. november 9. 10.00- 2010. november 9. 13.00
Helyszín: Nyíregyháza, Sóstói u. 31/b Kodály Zoltán Kulturális Centrum

Szervező intézmény: Eötvös József Főiskola
Időpont: 2010. november 9. 10.00- 2010. november 10. 17.00
Helyszín: Eötvös József Főiskola, Baja, Bajcsy Zsilinszkiy u. 14. Konferencia terem

Szervező intézmény: Szent István Egyetem
Időpont: 2010. november 9. 10.00
Helyszín: SZIE ABK Apponyi terem Jászberény, Rákóczi u 53.

Szervező intézmény: Széchenyi István Egyetem
Időpont: 2010. november 10. 13.30
Helyszín: Széchenyi István Egyetem, Konferenciaterem (VIP terem), 9026 Győr, Egyetem tér 1.

Szervező intézmény: Miskolci Egyetem
Időpont: 2010. november 10. 14.00 - 2010. november 10. 19.00
Helyszín: Miskolci Egyetem 3515. Miskolc - Egyetemváros, Kari előadótermek

Szervező intézmény: Eötvös Loránd Tudományegyetem
Időpont: 2010. november 10. 9.00- 2010. november 11. 16.00
Helyszín: ELTE BTK 1088 Budapest, Múzeum körút 4a. Kari Tanácsterem

Szervező intézmény: Országos Rabbiképző - Zsidó Egyetem
Időpont: 2010. november 10. 10.00- 2010. november 10. 12.30
Helyszín: Országos Rabbiképző - Zsidó Egyetem

Szervező intézmény: Széchenyi István Egyetem
Időpont: 2010. november 10. 14.00 - 2010. november 10. 16.30
Helyszín: Széchenyi István Egyetem 9026 Győr, Egyetem tér 1.

Szervező intézmény: Óbudai Egyetem
Időpont: 2010. november 10. 9.00- 2010. november 11.
Helyszín: Óbudai Egyetem, 1081 Budapest, Népszínház u. 8.

Szervező intézmény: Széchenyi István Egyetem
Időpont: 2010. november 10. 10.00- 2010. november 10. 14.30
Helyszín: SZE Petz Lajos Egészségügyi és Szociális Intézet, Győr, Szent Imre u. 26-28.

Szervező intézmény: Széchenyi István Egyetem
Időpont: 2010. november 10.- 2010. november 11.
Helyszín: Széchenyi István Egyetem, Laborépület, 9026 Győr, Egyetem tér 1.

Szervező intézmény: Eszterházy Károly Főiskola
Időpont: 2010. november 10. 10.00- 2010. november 10. 16.00
Helyszín: Eszterházy Károly Főiskola, Földrajz Tanszék 3300 Eger, Leányka u. 6., D ép., 231-es terem

Szervező intézmény: Szent István Egyetem
Időpont: 2010. november 10. 10:00- 2010. november 10. 16:00
Helyszín: Szent István Egyetem, Földszinti Rektori Díszterem, 2100 Gödöllő, Páter Károly u. 1

Szervező intézmény: Károli Gáspár Református Egyetem
Időpont: 2010. november 11. 15:00- 2010. november 13.
Helyszín: Nagykőrös, Hősök tere 5.

Szervező intézmény: Andrássy Gyula Budapesti Német Nyelvű Egyetem
Időpont: 2010. november 11.- 2010. november 12.
Helyszín: Andrássy Egyetem 1088 Budapest, Pollack Mihály tér 3.

Szervező intézmény: Eötvös Loránd Tudományegyetem
Időpont: 2010. november 11. 11.00- 2010. december 9.
Helyszín: ELTE Tanító- és Óvóképző Kar 1126 Budapest, Kiss János altb. u. 40. Könyvtár (fszt.)

Szervező intézmény: Apor Vilmos Katolikus Főiskola
Időpont: 2010. november 11. 10.00
Helyszín: MTA Jakobinus terem (Bp. Országház u. 30.)

Szervező intézmény: Eötvös Loránd Tudományegyetem
Időpont: 2010. november 11.13.30
Helyszín: ELTE Tanító- és Óvóképző Kar Könyvtára 1126 Budapest, Kiss János altb. u. 40.

Szervező intézmény: Eötvös Loránd Tudományegyetem
Időpont: 2010. november 11. 15.00- 2010. november 11.18.00
Helyszín: ELTE Tanító- és Óvóképző Kar 1126 Budapest, Kiss János altb. u. 40. fszt. 4-es tanácsterem

Szervező intézmény: Eszterházy Károly Főiskola
Időpont: 2010. november 11. 10:30.- 2010. november 12. 16:30
Helyszín: November 11-én 10:30-13:00: Eger MJV Polgármesteri Hivatal, Díszterem, Eger, Dobó tér 2. November 11-én 14:30-tól és 12-én 9:00-tól: Eszterházy Károly Főiskola B épület (Eger, Egészségház u. 4.) 121-es és 120-as termek

Szervező intézmény: Országos Színháztörténeti Múzeum és Intézet
Időpont: 2010. november 11. 16.00- 2011. január 23.
Helyszín: Országos Színháztörténeti Múzeum és Intézet - Körterem

Szervező intézmény: Szent István Egyetem
Időpont: 2010. november 11. 14.30- 2010. november 12. 16.00
Helyszín: Fizika és Folyamatirányítási Tanszék

Szervező intézmény: Általános Vállalkozási Főiskola
Időpont: 2010. november 11. 9.00- 2010. november 11. 18.00
Helyszín: Általános Vállalkozási Főiskola 1114 Budapest, Villányi út 11-13. 300-as konferencia terem

Szervező intézmény: Tomori Pál Főiskola
Időpont: 2010. november 11. 8.30- 2010. november 11. 16.10
Helyszín: 6300 Kalocsa, Szent István király út 2-4.

Szervező intézmény: Budapesti Corvinus Egyetem
Időpont: 2009. november 11. 10.00- 2010. november 11.
Helyszín: BCE, Kertészettudományi Kar (Villányi út 29-43.) K épület, díszterem

Szervező intézmény: Pünkösdi Teológiai Főiskola
Időpont: 2010. november 11. 14:00- 2010. november 11. 18:00
Helyszín: Pünkösdi Teológiai Főiskola díszterme

Szervező intézmény: Eötvös Loránd Tudományegyetem
Időpont: 2010. november 11. 11.20- 2010. november 11. 12.10
Helyszín: ELTE Tanító- és Óvóképző Kar 1126 Budapest, Kiss János altb. u. 40. Könyvtár (fszt.) olvasóterme

Szervező intézmény: Szent István Egyetem
Időpont: 2010. november 11. 10.00
Helyszín: Pándy Kálmán Megyei Kórház Árvay-terem

Szervező intézmény: Jahn Ferenc Dél-pesti Kórház
Időpont: 2010. november 11. 10.00- 2010. november 12. 15:40
Helyszín: Jahn Ferenc Dél-pesti Kórház 1204 Budapest, Köves utca 1. "Zöld előadó"

Szervező intézmény: Közép-európai Egyetem
Időpont: 2010. november 11. 17.30- 2010. november 11. 19.00
Helyszín: Közép-európai Egyetem (CEU), 1051 Budapest, Nádor u. 9. CEU Auditórium

Szervező intézmény: Debreceni Egyetem
Időpont: 2010. november 12. 9.00- 2010. november 12. 18.00
Helyszín: Debreceni Egyetem, Debrecen Egyetem tér 1., Főépület, Aula

Szervező intézmény: Óbudai Egyetem
Időpont: 2010. november 12. 9.30
Helyszín: Óbudai Egyetem Alba Regia Egyetemi Központ, 8000 Székesfehérvár, Budai út 45.

Szervező intézmény: Óbudai Egyetem
Időpont: 2010. november 12. 9.00
Helyszín: Óbudai Egyetem KGK, 1084 Budapest, Tavaszmező utca 16-18.

Szervező intézmény: Magyar Táncművészeti Főiskola
Időpont: 2010. november 12. 9.00
Helyszín: Magyar Táncművészeti Főiskola 1145 Budapest, Columbus u. 87-89.

Szervező intézmény: Széchenyi István Egyetem
Időpont: 2010. november 12. 14.00
Helyszín: Széchenyi István Egyetem, 9026 Győr, Egyetem tér 1.

Szervező intézmény: Eötvös Loránd Tudományegyetem
Időpont: 2010. november. 12.10.00 - 2010. november 12. 15.00
Helyszín: ELTE Tanító- és Óvóképző Kar 1126 Budapest, Kiss János altb. u. 40. I. emelet 123. sz. terem

Szervező intézmény: Debreceni Egyetem
Időpont: 2010. november 12. 10.00
Helyszín: DE OEC Auguszta Tanterem

Szervező intézmény: Debreceni Egyetem
Időpont: 2010. november 12. 14.00- 2010. november 12. 18.00
Helyszín: MÁV Kórház és Rendelőintézet Szolnok 5000 Szolnok Verseghy F. u. 6-8.

Szervező intézmény: Széchenyi István Egyetem
Időpont: 2010. november 12. 9.30
Helyszín: Széchenyi István Egyetem, Deák Ferenc terem

Szervező intézmény: Kodolányi János Főiskola
Időpont: 2010. november 12. 9.00.- 2010. november 12. 18.00.
Helyszín: Kodolányi János Főiskola, Budapesti Oktatási Központ, 1139 Budapest, Frangepán utca 50-56.

Szervező intézmény: Eszterházy Károly Főiskola
Időpont: 2010.november 12. 15:30
Helyszín: 3300. Eger, Barkóczy utca 5.

Szervező intézmény: Károly Róbert Főiskola
Időpont: 2010. november 12. 13.00- 2010. november 12. 17.30
Helyszín: Károly Róbert Főiskola - Gyöngyös

Szervező intézmény: Sapientia Szerzetesi Hittudományi Főiskola
Időpont: 2010. november 13. 9:50- 2010. november 13. 16:30
Helyszín: Sapientia Szerzetesi Hittudományi Főiskola, 1052 Budapest, Piarista köz 1.

Szervező intézmény: Eszterházy Károly Főiskola
Időpont: 2010. november 15. 14:00
Helyszín: Eger, Leányka u. 4-6. EKF D-épület 227. terem

Szervező intézmény: Debreceni Egyetem
Időpont: 2010. november 15. 15:30- 2010. november 15. 17:00
Helyszín: DAB Székház

Szervező intézmény: Közép-európai Egyetem
Időpont: 2010. november 15. 17.30- 2010. november 15. 19.00
Helyszín: Közép-európai Egyetem (CEU), 1051 Budapest, Nádor u. 9. CEU Auditórium

Szervező intézmény: Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem
Időpont: 2010. november 16. 10:00- 2010. november 16. 13:00
Helyszín: BME 1117. Bp. Magyar Tudósok Körútja 4. Q épület

Szervező intézmény: Eszterházy Károly Főiskola
Időpont: 2010. november 16. 13:00
Helyszín: Eszterházy Károly Főiskola B épület II. emelet 203. terem 3300 Eger, Egészségház u. 4

Szervező intézmény: Budapesti Corvinus Egyetem
Időpont: 2010. november 16. 9.00- 2010. november 16. 17.00
Helyszín: BCE 1093 Budapest,Fővám tér 8. III. előadó

Szervező intézmény: Közép-európai Egyetem
Időpont: 2010. november 16. 17.30- 2010. november 16. 19.00
Helyszín: Közép-európai Egyetem (CEU), 1051 Budapest, Nádor u. 9. CEU Auditórium

Szervező intézmény: Pázmány Péter Katolikus Egyetem
Időpont: 2010. november 16. 9.00- 2010. november 17.
Helyszín: PPKE BTK, Piliscsaba, Egyetem út 1., Stephaneum Pázmány terem

Szervező intézmény: Szolnoki Főiskola
Időpont: 2010. november 16. 10.00- 2010. november 16. 16.00
Helyszín: Szolnoki Főiskola, Szolnok, Tiszaligeti sétány

Szervező intézmény: Széchenyi István Egyetem
Időpont: 2010. november 17. 14.00- 2010. november 17. 18.00
Helyszín: Széchenyi István Egyetem, B ép. 309. terem, 9026 Győr, Egyetem tér 1.

Szervező intézmény: Eszterházy Károly Főiskola
Időpont: 2010. november 17. 19.00
Helyszín: Kálvin Ház, 3300 Eger, Markhot Ferenc u. 2.

Szervező intézmény: Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem
Időpont: 2010. november 17. 10:00- 2010. november 17. 13:00
Helyszín: BME 1111 Bp. Műegyetem rakpart 3-9 "K" épület

Szervező intézmény: Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem
Időpont: 2010. november 17. 08:30 - 2020. november 17. 13:00
Helyszín: BME, Műegyetem rakpart 3-9 K épület

Szervező intézmény: Pécsi Tudományegyetem
Időpont: 2010. november 17.11:00- 2010. november 18.
Helyszín: "Pécsi Tudományegyetem, Általános Orvostudományi Kar 2 sz. Belgyógyászati Klinika, School of Medicine University of Josip Juraj Strossmayer, Osijek"

Szervező intézmény: Budapesti Corvinus Egyetem
Időpont: 2010. november 17. 9.30- 2010. november 17. 12.30
Helyszín: Magyar Tudományos Akadémia székháza, Kisterem

Szervező intézmény: Zsigmond Király Főiskola
Időpont: 2010. november 17. 8:30- 2010. november 17. 16:00
Helyszín: ZSKF 1039 Budapest, Kelta u. 2. Európa Terem, D épület tantermei

Szervező intézmény: Eszterházy Károly Főiskola
Időpont: 2010. november 17. 13.30- 2010. november 17. 16.30
Helyszín: Gyakorló Iskola, Eger, Barkóczi u. 5. 105. terem

Szervező intézmény: Budapesti Corvinus Egyetem
Időpont: 2010. november 17. 15.00
Helyszín: Budapesti Corvinus Egyetem Közigazgatás-tudományi Kar Budapest 1118. Ménesi út 5.

Szervező intézmény: Széchenyi István Egyetem
Időpont: 2010. november 17.
Helyszín: Széchenyi István Egyetem, VIP terem, G terem, 9026 Győr, Egyetem tér 1.

Szervező intézmény: Közép-európai Egyetem
Időpont: 2010. november 17. 17.30- 2010. november 17. 19.00
Helyszín: Közép-európai Egyetem (CEU), 1051 Budapest, Nádor u. 9. CEU Auditórium

Szervező intézmény: Óbudai Egyetem
Időpont: 2010. november 18. 9.30
Helyszín: Óbudai Egyetem, 1034 Budapest, Bécsi út 96/B, F07, F08 és F09-es terem

Szervező intézmény: Magyary Zoltán Felsőoktatási Közalapítvány
Időpont: 2010. november 18. 11.00- 2010. november 19. 17.00
Helyszín: Miskolci Egyetem, Hotel Palota, Lillafüred

Szervező intézmény: Debreceni Egyetem
Időpont: 2010. november 18. 9.00- 2010. november 18. 17.00
Helyszín: MTA Debreceni Akadémiai Bizottság székháza

Szervező intézmény: Eszterházy Károly Főiskola
Időpont: 2010. november 18., 15.30- 2010. november 18. 19.00
Helyszín: Eszterházy Károly Főiskola "B"-épület, 3300 Eger, Egészségház u. 4., B-305-ös terem

Szervező intézmény: Szent István Egyetem
Időpont: 2010. november 18. 10.00
Helyszín: SZIE ABK Apponyi terem Jászberény, Rákóczi u 53.

Szervező intézmény: Budapesti Corvinus Egyetem
Időpont: 2010. november 18.13:10 - 2010. november 18. 16:20
Helyszín: BCE Közigazgatástudományi Kar, Budapest XI. Ménesi út 5. III. előadóterem

Szervező intézmény: Eszterházy Károly Főiskola
Időpont: 2010. november 18. 10.00- 2010. november 18. 18.00
Helyszín: EKF Érsekkerti Épület, Eger, Klapka Gy. u. 12.

Szervező intézmény: Óbudai Egyetem
Időpont: 2010. november 18 9.00. - 2010. november 19.
Helyszín: Óbudai Egyetem, 1034 Budapest, Bécsi út 96/B

Szervező intézmény: Apor Vilmos Katolikus Főiskola
Időpont: 2010. november 18. 10.00
Helyszín: MTA Jakobinus terem (Bp. Országház u. 30.)

Szervező intézmény: Pécsi Tudományegyetem
Időpont: 2010. november 18.18:30- 2010. november 21.
Helyszín: "School of Medicine University of Josip Juraj Strossmayer, Osijek, Pécsi Tudományegyetem, Általános Orvostudományi Kar"

Szervező intézmény: Eötvös Loránd Tudományegyetem
Időpont: 2010. november 18. 9.00- 2010. november 18. 16.00
Helyszín: ELTE Lágymányosi Campus, Északi Épület, Pázmány Péter sétány 1/A, Gömb Aula

Szervező intézmény: Bhaktivedanta Hittudományi Főiskola
Időpont: 2010. november 18. 9:30- 2010. november 18. 17:30
Helyszín: ELTE BTK Gólyavár 1088 Budapest, Múzeum körút 4

Szervező intézmény: Óbudai Egyetem
Időpont: 2010. november 18. 9.00
Helyszín: Óbudai Egyetem, 1034 Budapest, Bécsi út 96/B

Szervező intézmény: Budapesti Corvinus Egyetem
Időpont: 2010 november 18. 9.00
Helyszín: Budapesti Corvinus Egyetem, Kertészettudományi Kar (Villányi út 29-43.)

Szervező intézmény: Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem
Időpont: 2010. november 19. 09:00- 2010. november 19. 15:00
Helyszín: BME 1117 Magyar Tudósok Körútja 4. Q épület

Szervező intézmény: Debreceni Egyetem
Időpont: 2010. november. 19. 10.00- 2010. november. 19. 15.00 óra
Helyszín: DAB Székház Debrecen Thomas Mann u. 49

Szervező intézmény: Wekerle Sándor Üzleti Főiskola
Időpont: 2010. november 20. 9.30- 2010. november 20. 16.00
Helyszín: 1083 Budapest, Jázmin u. 10. 1. sz. előadó WSUF

Szervező intézmény: Országos Rabbiképző - Zsidó Egyetem
Időpont: 2010. november 23. 10.00- 2010. november 23. 16.30
Helyszín: Országos Rabbiképző - Zsidó Egyetem

Szervező intézmény: Óbudai Egyetem
Időpont: 2010. november 23. 14.00
Helyszín: Óbudai Egyetem, 1034 Budapest, Bécsi út 96/B, aula és F09-es terem

Szervező intézmény: Pázmány Péter Katolikus Egyetem
Időpont: 2010. november 23. 9.00- 2010. november 23. 16.00
Helyszín: 1088 Budapest, Szentkirályi utca 28. II. János Pál Terem

Szervező intézmény: Andrássy Gyula Budapesti Német Nyelvű Egyetem
Időpont: 2010. november 23. 19:30- 2010. november 23. 21:00
Helyszín: Andrássy Egyetem 1088 Budapest, Pollack Mihály tér 3.

Szervező intézmény: Eszterházy Károly Főiskola
Időpont: 2010. november 23. 19.00
Helyszín: Kálvin Ház, 3300 Eger, Markhot Ferenc u. 2.

Szervező intézmény: Országos Rabbiképző - Zsidó Egyetem
Időpont: 2010. november 24. 10.00- 2010. november 24. 14.30
Helyszín: Országos Rabbiképző - Zsidó Egyetem

Szervező intézmény: Eszterházy Károly Főiskola
Időpont: 2010. november 24. 10.00- 2010. november 24. 12.00
Helyszín: Hotel Eger 3300 Eger, Szálloda u. 1-3.

Szervező intézmény: Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem
Időpont: 2010. november 24. 0900- 2010. november 24. 1700
Helyszín: 1101 Budapest Hungária krt. 9-11. ZMNE Díszterem és Zrínyi terem

Szervező intézmény: Collegium Budapest
Időpont: 2010. november 24. 9.00- 2010. november 25.
Helyszín: Magyar Kultúra Alapítvány (1014 Budapest, Szentháromság tér 6.) Collegium Budapest (1014 Budapest, Szentháromság u. 2.)

Szervező intézmény: Kodolányi János Főiskola
Időpont: 2010. november 24. 10:00- 2010. november 24. 18:00
Helyszín: "Nyitóelőadás: Székesfehérvár Megyei Jogú Város városházának díszterme Városház tér 1.,Szekciók: Kodolányi János Főiskola Szabadságharcos u. 59., Kapcsolódó kiállítás: Székesfehérvár Megyei Jogú Város Levéltára Zichy Liget 10."

Szervező intézmény: Andrássy Gyula Budapesti Német Nyelvű Egyetem
Időpont: 2010. november 24. 19:00- 2010. november 24. 21:00
Helyszín: Andrássy Egyetem 1088 Budapest, Pollack Mihály tér 3.

Szervező intézmény: Budapesti Corvinus Egyetem
Időpont: 2010. november 25.10:00 - 2010. november 25. 16:00
Helyszín: BCE Közigazgatástudományi Kar, 1093 Budapest, Fővám tér 8. III. előadóterem és Aula

Szervező intézmény: Eszterházy Károly Főiskola
Időpont: 2010. november 25. 15:00
Helyszín: 3300 Eger, Leányka u. 4-6., C épület, Rapcsák András előadóterem

Szervező intézmény: Pázmány Péter Katolikus Egyetem
Időpont: 2010. november 25. 10.00- 2010. november 26.
Helyszín: PPKE BTK, Piliscsaba, Egyetem út 1., Stephaneum Pázmány terem

Szervező intézmény: Eötvös Loránd Tudományegyetem
Időpont: 2010. november 25. 9.00- 2010. november 25. 13.00
Helyszín: MTA Székház, Kisterem

Szervező intézmény: Óbudai Egyetem
Időpont: 2010. november 25. 10.00- 2010. november 25. 16.00
Helyszín: 1084. Budapest, Tavaszmező u. 17. Tanácsterem

Szervező intézmény: Pécsi Tudományegyetem
Időpont: 2010. november 25. 10.00- 2010. november 26.
Helyszín: PTE, Ifjúság útja 6. BTK-TTK Kari Tanácsterem

Szervező intézmény: Eötvös Loránd Tudományegyetem
Időpont: 2010. november 25.15.00- 2010. november 25.18.00
Helyszín: ELTE Tanító- és Óvóképző Kar 1126 Budapest, Kiss János altb. u. 40. fszt. 4-es tanácsterem

Szervező intézmény: Óbudai Egyetem
Időpont: 2010. november 25. 9.00
Helyszín: Óbudai Egyetem, 1034 Budapest, Bécsi út 96/B, F09-es terem

Szervező intézmény: Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem
Időpont: 2010. november 26. 10.00 - 2010. november 26. 16.00
Helyszín: 1101 Budapest, Hungária krt. 9-11. ZMNE Díszterem

Szervező intézmény: Baptista Teológiai Akadémia
Időpont: 2010. november 26. 11.00- 2010. november 26. 15.30
Helyszín: Baptista Teológiai Akadémia, Budapest VI., Benczúr u. 31.

Szervező intézmény: Eötvös Loránd Tudományegyetem
Időpont: 2010. november 26. 8.30- 2010. november 26. 15.40
Helyszín: Boscolo Hotel Budapest 1073 Budapest, Erzsébet krt. 9-11.

Szervező intézmény: Szent István Egyetem
Időpont: 2010. november 26. 10.00 - 2010. november 26. 13.00
Helyszín: TIT Stúdió Egyesület 1113 Budapest, Zsombolyai u. 6.

Szervező intézmény: Óbudai Egyetem
Időpont: 2010. november 26. 9.30
Helyszín: Óbudai Egyetem, 1034 Budapest, Bécsi út 96/B

Szervező intézmény: Mozgássérültek Pető András Nevelőképző és Nevelőintézete
Időpont: 2010. november 26. 9.00- 2011. november 27. 13.00
Helyszín: Budapest, XII. Kútvölgyi út 6. B épület

Szervező intézmény: Debreceni Egyetem
Időpont: 2010. november 27. 11.00- 2010. november 27. 13.00
Helyszín: Debreceni Egyetem Főépület Aula (II. emelet)

Szervező intézmény: Eötvös Loránd Tudományegyetem
Időpont: 2010. nov. 27. 10.00
Helyszín: ELTE TTK Déli tömb

Szervező intézmény: Debreceni Egyetem
Időpont: 2010. november 29. 15.00- 2010. november 29. 16.30
Helyszín: DAB Székház

Szervező intézmény: Eszterházy Károly Főiskola
Időpont: 2010. november 29. 09.00- 2010. november 29. 13.30
Helyszín: Eszterházy Károly Főiskola Eger, Leányka u. 6. D-épület, 231-es terem

Szervező intézmény: Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem
Időpont: 2010. november 30. 10:30- 2010. november 30. 13:00
Helyszín: 1101 Budapest Hungária krt. 9-11. ZMNE Egyetemi Központi Könyvtár

Szervező intézmény: Szent István Egyetem
Időpont: 2010. november 30. 9.30- 2010. november 30. 15.10
Helyszín: MTA Székház, Díszterem Budapest, V. Roosevelt tér 9.

Szervező intézmény: Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem
Időpont: 2010. november 30. 9.00- 2010. november 30. 14.00
Helyszín: 1101 Budapest Hungária krt. 9-11. IMO konferenciaterem

Szervező intézmény: Semmelweis Egyetem
Időpont: 2010. november 30. 15.30- 2010. november 30. 17.00
Helyszín: Semmelweis Egyetem, Elméleti Orvostudományi Központ, Hevessy György előadóterem (1094 Budapest, Tűzoltó utca 37-47.)

Szervező intézmény: Debreceni Egyetem
Időpont: 2010. november 30. 16.00- 2010. november 30. 18.00
Helyszín: DAB Székház

 ugyfelkapu  ujmagyarorszag magyarorszag.hu
banner_2 banner_kszk_w120 buro EUvonal
 

Nemzeti Erőforrás Minisztérium

1055 Budapest, Szalay utca 10-14.

Telefon: (+36-1) 795-1200

E-mail:

Államtitkárságok