2024. április 24.
eu2011.hu
Önkéntesség Európai Éve 2011
Átadás-átvétel
Felhasználóbarát honlap 2009-2010

Ez az oldal csak archívum, tartalma ELAVULT – kérjük, látogassák meg a tárca honlapját itt.

A Magyar Országos Levéltár pályázatot hirdet humánpolitikai előadói állás betöltésére

2009. január 27.
Feladatok:
A munkakörbe tartozó lényeges feladataihoz kapcsolódó törvények, jogszabályok elmélyült és naprakész ismerete (Mt, Kjt), alkalmazása, személyzetfejlesztési és képzési stratégia megalkotása, éves képzési tervek készítése, minősítések, pályázatok ügyintézése

Pályázati feltétel:
Felsőfokú iskolai végzettség, felsőfokú humánpolitikai képesítés
Közigazgatási szervnél szerzett 1-3 év szakmai tapasztalat
Felhasználói szintű MS Windows NT/2000/XP
Büntetlen előélet
Magyar állampolgárság

A pályázathoz csatolni kell:
Erkölcsi bizonyítvány,
Iskolai végzettséget tanúsító diploma másolata
Szakmai önéletrajz

A közalkalmazotti jogviszony időtartama:
Határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszony

Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
A munkavégzés helye: Pest megye, 1014. Budapest, Bécsi Kapu tér 2-4.
Az állás betölthető: 2009. március 1.
Bérezés: Kjt. Szerint

A pályázat benyújtásának határideje: 2009. február 17.
További felvilágosítást ad:
Prof. Dr. Gecsényi Lajos főigazgató
Tel: 225-2803

A pályázatok benyújtásának módja:
Postai úton, a pályázatnak a Magyar Országos Levéltár címére történő megküldésével (1014 Budapest, Bécsi kapu tér 2-4.)
 ugyfelkapu  ujmagyarorszag magyarorszag.hu
banner_2 banner_kszk_w120 buro EUvonal

Nemzeti Erőforrás Minisztérium

1055 Budapest, Szalay utca 10-14.

Telefon: (+36-1) 795-1200

Államtitkárságok