2020. szeptember 21.
eu2011.hu
Önkéntesség Európai Éve 2011
Átadás-átvétel
Felhasználóbarát honlap 2009-2010
 
 

Ez az oldal csak archívum, tartalma ELAVULT – kérjük, látogassák meg a tárca honlapját itt.

Nyelvi előkészítő évfolyamot indító iskolák

2004. szeptember 9.

Nyelvi előkészítő évfolyamot indító iskolák

Város

Constantinum Katolikus Napközi Otthonos Óvoda Általános Iskola, Gimnázium, és Kollégium

Kiskunfélegyháza

III. Béla Gimnázium

Baja

Kiskunhalasi Református Kollégium Szilády Áron Gimnáziuma

Kiskunhalas

Kossuth Lajos Középiskola és Szakiskola

Kiskunfélegyháza

Móra Ferenc Gimnázium

Kiskunfélegyháza

Móricz Zsigmond Általános Iskola Gimnázium, Szakiskola és Diákotthon

Tiszakécske

Petőfi Sándor Gimnázium, Kertészeti Szakközépiskola és Kollégium

Kiskőrös

Radnóti Miklós Gimnázium és Informatikai Szakközépiskola

Jánoshalma

Szent István Gimnázium

Kalocsa

Szent László Általános Művelődési Központ

Baja

Türr István Gazdasági Szakközépiskola

Baja

Árpád Fejedelem Gimnázium és Általános Iskola

Pécs

Baranya Megyei Önkormányzat Nagy László Gimnáziuma, Szakközépiskolája, Szakiskolája és Kollégiuma

Komló

Baranya Megyei Önkormányzat Radnóti Miklós Szakközépiskolája és Szakiskolája

Mohács

Kisfaludy Károly Gimnázium

Mohács

Leöwey Klára Gimnázium

Pécs

Miroslav Krleza Horvát Általános Iskola, Gimnázium és Diákotthon

Pécs

Pécsi Kereskedelmi, Idegenforgalmi és Vendéglátóipari Szakközépiskola és Szakiskola

Pécs

Pollack Mihály Műszaki Szakközépiskola és Szakiskola

Pécs

PTE Babits Mihály Gyakorló Gimnázium és Szakközépiskola

Pécs

Radnóti Miklós Közgazdasági Szakközépiskola

Pécs

Széchenyi István Gimnázium és Szakközépiskola

Pécs

Táncsics Mihály Gimnázium és Szakképző Iskola Intenzív Középiskola

Siklós

Zipernowsky Károly Műszaki Szakközépiskola

Pécs

Bartók Béla Zeneiskola és Művészeti Szakközépiskola

Békéscsaba

Békés Megyei Hunyadi János Középiskola és Kollégium

Mezőkovácsháza

Békés Megyei Munkácsy Mihály Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium

Gyula

Békéscsabai Evangélikus Gimnázium Művészeti Szakközépiskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény

Békéscsaba

Bethlen Gábor Szakképző Iskola és Kollégium

Gyomaendrőd

Eötvös József Gimnázium és Szakképző Iskola

Dévaványa

Erkel Ferenc Gimnázium és Informatikai Szakképző Iskola

Gyula

Gépészeti és Számítástechnikai Szakközépiskola

Békéscsaba

Göndöcs Benedek Szakképző Iskola és Kollégium

Gyula

Gyulai Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium

Gyula

Kner Imre Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium

Gyomaendrőd

N. Balcescu Román Gimnázium Általános Iskola és Kollégium

Gyula

Orosháza Városi Önkormányzat Táncsics Mihály Gimnázium és Szakközépiskolája

Orosháza

Péter András Gimnázium és Szigeti Endre Szakközépiskola

Szeghalom

Petőfi Sándor Gimnázium

Mezőberény

Rózsa Ferenc Gimnázium

Békéscsaba

Széchenyi István Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági Szakközépiskola

Békéscsaba

Trefort Ágoston Villamos és Fémipari Szakképző Iskola és Kollégium

Békéscsaba

Vajda Péter Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium

Szarvas

Zwack József Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szakképző Iskola

Békéscsaba

Általános Művelődési Központ Széchenyi István Közgazdasági Szakközépiskola

Ózd

Andrássy Gyula Műszaki Középiskola

Miskolc

Árpád Vezér Gimnázium

Sárospatak

Avasi Gimnázium

Miskolc

Berzeviczy Gergely Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szakközépiskola

Miskolc

Bláthy Ottó Villamosipari Szakközépiskola

Miskolc

Bocskai István Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola

Szerencs

Debreczeni Márton Szakképző Iskola

Miskolc

Diósgyőri Gimnázium

Miskolc

Eötvös József Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium

Tiszaújváros

Fáy András Közgazdasági Szakközépiskola

Miskolc

Irinyi János Szakközépiskola

Kazincbarcika

Izsó Miklós Gimnázium és Szakképző Iskola

Edelény

Jókai Mór Szakközépiskola

Kazincbarcika

József Attila Gimnázium és Egészségügyi Szakközépiskola

Ózd

Kandó Kálmán Szakközépiskola

Miskolc

Kereskedelmi és Idegenforgalmi Középiskola

Tokaj

Kiss József Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola

Mezőcsát

Kossuth Lajos Gimnázium és Szakközépiskola

Sátoraljaújhely

Ságvári Endre Gimnázium

Kazincbarcika

Sárospataki Református Kollégium Gimnáziuma

Sárospatak

Serényi Béla Gimnázium és Mezőgazdasági Szakközépiskola

Putnok

Surányi Endre Szakképző Iskola

Kazincbarcika

Szemere Bertalan Szakképző és Művészeti Középiskola

Miskolc

Szent László Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola

Mezőkövesd

Tokaji Ferenc Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium

Tokaj

V. István Közgazdasági és Informatikai Szakközépiskola

Sátoraljaújhely

Váci Mihály Gimnázium és Szakközépiskola

Encs

Ady Endre Gimnázium

Budapest

Alsóerdősori Ének-Zene Tagozatos Általános Iskola és Gimnázium

Budapest

Amerikai Alapítványi Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Szakközépiskola

Budapest

Arany János Általános Iskola és Gimnázium

Budapest

Batthyány-Strattmann László Egészségügyi Szakközépiskola, Szakiskola és Gimnázium

Budapest

Bay Zoltán Elektronikai Szakközépiskola és Műszeripari Szakiskola

Budapest

Berzeviczy Gergely Közgazdasági, Külkereskedelmi Szakközépiskola és Gimnázium

Budapest

Bethlen Gábor Közlekedési és Közgazdasági Szakközépiskola

Budapest

Bláthy Ottó Titusz Műszaki Szakközépiskola és Gimnázium

Budapest

Bókay János Humán Kéttannyelvű Szakközépiskola, Szakiskola és Gimnázium

Budapest

Bolyai János Fővárosi Gyakorló Műszaki Szakközépiskola és Kollégium

Budapest

Bornemisza Péter Gimnázium, Alapfokú Művészeti és Általános Iskola

Budapest

Budai Nagy Antal Gimnázium

Budapest

Budapest Fasori Evangélikus Gimnázium

Budapest

Budapest Főváros XV. Kerület Önkormányzat Dózsa György Gimnáziuma

Budapest

Budapest Főváros XV. kerület Önkormányzat Kontyfa Középiskola, Általános Iskola, Óvoda és Kerületi Nevelési Tanácsadó

Budapest

Budapest Kőbányai Önkormányzat Szent László Gimnázium

Budapest

Budenz József Alapítványi Gimnázium

Budapest

Budenz József Általános Iskola és Gimnázium

Budapest

BZSH Scheiber Sándor Gimnázium, Általános Iskola és Szakiskola

Budapest

Corvin Mátyás Gimnázium és Műszaki Szakközépiskola

Budapest

Csanádi Árpád Általános Iskola és Gimnázium

Budapest

Csepel-Sziget Műszaki Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium

Budapest

Csík Ferenc Általános Iskola és Gimnázium

Budapest

Déri Miksa Szakközépiskola, Szakiskola és Diákotthon

Budapest

Dobos C. József Vendéglátóipari Szakképző Iskola

Budapest

Dr. Hetényi Géza Humán Középiskola

Budapest

Egressy Gábor Kéttannyelvű Műszaki Szakközépiskola

Budapest

Eötvös Lóránd Szakközépiskola

Budapest

Európa 2000 Közgazdasági és Műszaki Szakképző Iskola

Budapest

Fáy András Közlekedésgépészeti és Műszaki Szakközépiskola

Budapest

Fényes Elek Közgazdasági Szakközépiskola

Budapest

Fodor József Szakképző Iskola és Gimnázium

Budapest

Földes Ferenc Gyakorló Kereskedelmi Szakközépiskola

Budapest

Ganz Ábrahám Kéttannyelvű Gyakorló Középiskola és Szakiskola

Budapest

Genius Tehetséggondozó Óvoda, Általános és Középiskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézet

Budapest

Gervay Mihály Posta- és Bankforgalmi Szakközépiskola

Budapest

Giorgio Perlasca Kereskedelmi, Vendéglátóipari Szakközépiskola és Szakiskola

Budapest

Gourmand Vendéglátó-ipari, Kereskedelmi és Idegenforgalmi Szakképző Iskola

Budapest

Gundel Károly Vendéglátóipari és Idegenforgalmi Középiskola

Budapest

Gyermekház Általános Iskola és Gimnázium

Budapest

Hajnik Károly Közgazdasági Szakközépiskola és Gimnázium

Budapest

Harsányi János Gazdasági Szakközépiskola

Budapest

Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Diákotthon

Budapest

Hunfalvy János Fővárosi Gyakorló, Kéttannyelvű Külkereskedelmi, Közgazdasági Szakközépiskola

Budapest

II. Rákóczi Ferenc Fővárosi Gyakorló Közgazdasági Középiskola

Budapest

II. Rákóczi Ferenc Gimnázium

Budapest

Irinyi János Környezetvédelmi, Vegyészeti Középiskola

Budapest

Jelky András Ruhaipari Szakközépiskola és Gimnázium

Budapest

Jerikó Keresztény Humán Gimnázium és Pedagógiai Szakközépiskola

Budapest

József Attila Gimnázium

Budapest

Kalmár László Számítástechnikai Szakközépiskola

Budapest

Kanizsay Dorottya Egészségügyi Szakképző Iskola és Gimnázium

Budapest

Karinthy Frigyes Gimnázium

Budapest

Károly Róbert Kereskedelmi Szakközépiskola, Általános Iskola és Óvoda

Budapest

Károlyi Mihály Közgazdasági, Külkereskedelmi Szakközépiskola és Gimnázium

Budapest

Katona József Műszaki, Közgazdasági Szakközépiskola és Gimnázium

Budapest

Kelenföldi Műszaki Középiskola

Budapest

Kerék Általános Iskola és Gimnázium

Budapest

Kispesti Deák Ferenc Gimnázium

Budapest

Klebelsberg Kuno Általános Iskola és Gimnázium

Budapest

Kodály Zoltán Ének-Zenei Általános Iskola Gimnázium és Zeneiskola

Budapest

Kodály Zoltán Magyar Kórusiskola

Budapest

Kolos Richárd Fővárosi Gyakorló Műszaki Szakközépiskola

Budapest

Kossuth Lajos Kéttannyelvű Fővárosi Gyakorló Műszaki Középiskola

Budapest

Kossuth Lajos Közgazdasági Szakközépiskola

Budapest

Kossuth Zsuzsa Humán Szakközépiskola és Gimnázium

Budapest

Kovács Pál Gimnázium

Budapest

Kozma Lajos Faipari Szakközépiskola

Budapest

Kölcsey Ferenc Gimnázium

Budapest

Közgazdasági Szakközépiskola és Gimnázium

Budapest

Kürt Alapítványi Gimnázium

Budapest

Kvassay Jenő Műszaki Szakközépiskola

Budapest

Lauder Javne Zsidó Közösségi Óvoda, Általános Közép- és Szakiskola

Budapest

Lengyel Gyula Kereskedelmi Szakközépiskola

Budapest

Leöwey Klára Gimnázium

Budapest

Leőwey Klára Közgazdasági Szakközépiskola és Szakiskola

Budapest

Ludovika Humán Szakközépiskola és Gimnázium

Budapest

Madách Imre Gimnázium

Budapest

Magyar Gyula Kertészeti Szakközépiskola és Szakiskola

Budapest

Magyar Hajózási Szakközépiskola

Budapest

Mechatronikai Szakközépiskola és Gimnázium

Budapest

Modell Divatiskola, Ruhaipari Szakközépiskola és Szakiskola

Budapest

Móricz Zsigmond Gimnázium

Budapest

Móricz Zsigmond Műszaki Középiskola, Szakiskola és Radnai Béla Közgazdasági Tagozata

Budapest

Nagy László Általános Iskola és Gimnázium

Budapest

Német Nemzetiségi Gimnázium és Kollégium

Budapest

Neumann János Számítástechnikai Szakközépiskola és Gimnázium

Budapest

Öveges József Szakközépiskola, Szakiskola és Gimnázium

Budapest

Pataky István Fővárosi Gyakorló Híradásipari és Informatikai Szakközépiskola

Budapest

Pesti Barnabás Élelmiszeripari Szakképző Iskola és Gimnázium

Budapest

Pestszentlőrinci Közgazdasági és Informatikai Középiskola

Budapest

Petőfi Sándor Gimnázium

Budapest

Petőfi Sándor Közgazdasági Szakközépiskola és Gimnázium

Budapest

Petrik Lajos Vegyipari, Környezetvédelmi és Informatikai Szakközépiskola

Budapest

Pogány Frigyes Kéttannyelvű Építőipari Szakközépiskola és Gimnázium

Budapest

Puskás Tivadar Távközlési Technikum

Budapest

Qualitas Gimnázium és Szakközépiskola

Budapest

Semmelweis Ignác Humán Szakképző Iskola és Gimnázium

Budapest

Szász Ferenc Kereskedelmi Szakközépiskola és Szakiskola

Budapest

Széchenyi István Gimnázium

Budapest

Széchenyi István Gyakorló Kereskedelmi Szakközépiskola és Gimnázium

Budapest

Szemere Bertalan 12 Évfolyamos Iskola

Budapest

Szent Benedek Általános Iskola és Gimnázium

Budapest

Szent István Közgazdasági Középiskola

Budapest

Szerb Antal Gimnázium

Budapest

Szerb Tanítási Nyelvű Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Diákotthon

Budapest

Szily Kálmán Kéttannyelvű Műszaki Középiskola és Kollégium

Budapest

Szlovák Tanításí Nyelvű Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium

Budapest

Táncsics Mihály Angol Két Tannyelvű Gimnázium

Budapest

Teleki Blanka Gimnázium

Budapest

Teleki Blanka Közgazdasági Szakközépiskola és Gimnázium

Budapest

Telepy Károly Testnevelés Szakosított 12 Évfolyamos Iskola

Budapest

Terézvárosi Kereskedelmi Szakközépiskola és Szakiskola

Budapest

Tizenkét Karátos Iskola

Budapest

Trefort Ágoston Kéttannyelvű Szakközépiskola

Budapest

Újpesti Két Tanítási Nyelvű Műszaki Szakközépiskola és Gimnázium

Budapest

Varga István Kereskedelmi, Közgazdasági Szakközépiskola és Szakiskola

Budapest

Varga Jenő Közgazdasági Középiskola és Szakiskola

Budapest

Vásárhelyi Pál Kereskedelmi Középiskola

Budapest

Vendéglátó, Idegenforgalmi és Kereskedelmi Középiskola és Szakiskola

Budapest

Vörösmarty Mihály Ének-Zenei, Nyelvi Általános Iskola és Gimnázium

Budapest

Wesselényi Miklós Műszaki Szakközépiskola és Szakiskola

Budapest

Zrínyi Miklós Gimnázium és Szakközépiskola

Budapest

Zsigmond Téri Gimnázium, Műszaki Szakközépiskola és Szakiskola

Budapest

Batsányi János Gimnázium és Szakközépiskola és Kollégium

Csongrád

Bethlen Gábor Református Gimnázium és Szathmáry Kollégium

Hódmezővásárhely

Boros S. Közgazdasági és Humán Szakközépiskola, Szakiskola

Szentes

Eötvös József Szakközépiskola

Hódmezővásárhely

Gábor Dénes Gimnázium, Műszaki Szakközépiskola és Kollégium

Szeged

Horváth Mihály Gimnázium

Szentes

Kőrösy József Közgazdasági és Külkereskedelmi Szakközépiskola

Szeged

Krúdy Gyula Kereskedelmi, Vendéglátóipari Szakközépiskola és Szakiskola

Szeged

Tisza Lajos Könnyűipari Szakközépiskola

Szeged

Bánki Donát Gimnázium és Szakközépiskola

Dunaújváros

Chernel István Általános Iskola és Gimnázium

Agárd

Hétszinvilág Óvoda, Kéttannyelvű Általános Iskola, Gimnázium és Felnőttoktatási Gimnázium

Székesfehérvár

Hunyadi Mátyás Közgazdasági Szakközépiskola

Székesfehérvár

Kodolányi János Középiskola

Székesfehérvár

Lorántffy Zsuzsanna Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium

Dunaújváros

Rosti Pál Gimnázium, Általános és Szakképző Iskola

Dunaújváros

Rudas Közgazdasági Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium

Dunaújváros

Táncsics Mihály Gimnázium

Mór

Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakközépiskola

Székesfehérvár

Vajda János Gimnázium, Postaforgalmi Szakközépiskola és Kollégium

Bicske

Vörösmarty Mihály Általános, Közép-és Művészeti Iskola

Kápolnásnyék

Baross Gábor Közgazdasági Szakközépiskola

Győr

Bercsényi Miklós Közlekedési Szakközépiskola és Gimnázium

Győr

Berzsenyi Dániel Evangélikus Gimnázium (Líceum) és Kollégium

Sopron

Csornai Középiskola, Kollégium, Alapfokú Művészetoktatási- és Általános Iskola, Óvoda

Csorna

Csukás Zoltán Mezőgazdasági Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium

Csorna

Deák Ferenc Közgazdasági és Informatikai Szakközépiskola

Győr

Fáy András Gazdasági Szakközépiskola Sopron

Sopron

Kazinczy Ferenc Gimnázium

Győr

Kossuth Lajos Gimnázium

Mosonmagyaróvár

Kossuth Lajos Ipari Szakképző Iskola

Győr

Móra Ferenc Általános és Középiskola

Győr

Pálffy Miklós Kereskedelmi Középiskola

Győr

Soproni Idegenforgalmi, Kereskedelmi és Vendéglátó Szakképző Iskola

Sopron

Szabadhegyi Közoktatási Központ

Győr

Széchenyi István Gimnázium

Sopron

Szent-Györgyi Albert Általános Iskola, Középiskola és Kollégium

Győr

Vas- és Villamosipari Szakképző Iskola és Gimnázium

Sopron

Vocational Academy Kéttannyelvű Általános és Közgazdasági Szakközépiskola

Győr

Arany János Gimnázium, Egészségügyi Szakképző és Közgazdasági Szakközépiskola

Berettyóújfalu

Bessenyei György Szakközépiskola

Berettyóújfalu

Bocskai István Gimnázium

Hajdúböszörmény

Diószegi Sámuel Közép- és Szakképző Iskola

Debrecen

Euró Szakiskola és Szakközépiskola

Debrecen

Hőgyes Endre Gimnázium és Szakközépiskola

Hajdúszoboszló

Karacs Ferenc Gimnázium, Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium

Püspökladány

Kőrösi Csoma Sándor Gimnázium és Szakközépiskola

Hajdúnánás

Közgazdasági Szakközépiskola

Hajdúszoboszló

Makláry Lajos Általános, Művészeti Iskola és Gimnázium

Hajdúnánás

Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Diákotthon

Debrecen

Szent József Gimnázium és Kollégium

Debrecen

Veres Péter Gimnázium, Szakközépiskola és Szakmunkásképző

Balmazújváros

Andrássy György Közgazdasági Szakközépiskola

Eger

Bajza József Gimnázium és Szakközépiskola

Hatvan

Berze Nagy János Gimnázium és Szakiskola

Gyöngyös

Dobó István Gimnázium

Eger

Egri Kereskedelmi, Mezőgazdasági, Vendéglátóipari Szakközép-, Szakiskola és Kollégium

Eger

Eventus Üzleti, Művészeti Szakképző Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Kollégium

Eger

Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium

Eger

Károly Róbert Kereskedelmi, Vendéglátóipari és Idegenforgalmi Szakképző Iskola

Gyöngyös

Neumann János Közgazdasági Szakközépiskola és Gimnázium

Eger

Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium

Eger

Szent Lőrinc Vendéglátó és Idegenforgalmi Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium

Eger

Vak Bottyán János Műszaki és Közgazdasági Szakközépiskola és Kollégium

Gyöngyös

Wigner Jenő Műszaki, Informatikai Középiskola és Kollégium

Eger

Alternatív Szakképző Iskola

Jászberény

Bercsényi Miklós Gimnázium

Törökszentmiklós

Damjanich János Szakképző Iskola és Gimnázium

Martfű

Gábor Áron Gimnázium, Egészségügyi Szakközépiskola és Kollégium

Karcag

Hámori András Műszaki Szakközépiskola, Szakképző Intézet és Általános Iskola

Tiszafüred

Humán Intézet Magángimnázium, Művészeti Iskola és Kollégiuma

Szolnok

Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Mészáros Lőrinc Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium Jászapáti

Jászapáti

Kossuth Lajos Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium

Tiszafüred

Móricz Zsigmond Gimnázium, Közgazdasági Szakközépiskola és Kollégium

Kisújszállás

Széchenyi István Gimnázium és Általános Iskola

Szolnok

Szegedi Kis István Református Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium

Mezőtúr

Székács Elemér Szakközépiskola Törökszentmiklós

Törökszentmiklós

Teleki Blanka Gimnázium, Közgazdasági Szakközépiskola és Kollégium

Mezőtúr

Ványai Ambrus Gimnázium, Informatikai és Közlekedésgépészeti Szakközépiskola

Túrkeve

Kultsár István Ügyviteli-Gazdasági Szakközépiskola

Komárom

Árpád-házi Szent Erzsébet Középiskola

Esztergom

Bárdos László Gimnázium és Szakközépiskola

Tatabánya

Esztergom Város Szent István Gimnáziuma

Esztergom

Kempelen Farkas Ügyviteli Alapítványi Középiskola és Kollégium

Komárom

Komárom-Esztergom Megyei Önkormányzat Dobó Katalin Gimnáziuma

Esztergom

Kossuth Lajos Közgazdasági és Humán Középiskola

Tatabánya

Lengyel József Gimnázium és Szakközépiskola

Oroszlány

Széchenyi István Közgazdasági-Informatikai Szakközépiskola

Komárom

Talentum Általános Iskola, Gimnázium és Kézműves Szakiskola

Tata

Táncsics Mihály Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola

Kisbér

Madách Imre Gimnázium

Salgótarján

Mikszáth Kálmán Gimnázium és Postaforgalmi Szakközépiskola és Kollégium

Pásztó

Stromfeld Aurél Gépipari és Építőipari Szakközépiskola

Salgótarján

Szent-Györgyi Albert Gimnázium és Szakközépiskola

Balassagyarmat

Táncsics Mihály Közgazdasági Szakközépiskola

Salgótarján

Ady Endre Gimnázium és Szakközépiskola

Ráckeve

Arany János Református Gimnázium és Diákotthon

Nagykőrös

Az Evangélikus Egyház Aszódi Petőfi Gimnáziuma és Kollégiuma

Aszód

Baktay Ervin Gimnázium és Vízügyi Szakközépiskola

Dunaharaszti

Batthyány Kázmér Gimnázium és Kollégium

Szigetszentmiklós

Ceglédi Közgazdasági és Informatikai Szakközépiskola

Cegléd

Gödöllői Premontrei Szent Norbert Gimnázium

Gödöllő

I. Géza Király Közgazdasági Szakközépiskola

Vác

II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Gimnázium

Szentendre

Illyés Gyula Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola

Budaörs

József Attila Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola

Monor

Kardos István Általános és Közgazdasági Szakközépiskola

Szigetszentmiklós

Károlyi Mihály Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szakképző Iskola

Cegléd

Kinizsi Pál Gimnázium és Szakközépiskola

Abony

Király Endre Ipari Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium

Vác

Kossuth Lajos Gimnázium

Cegléd

Mezőgazdasági és Erdészeti Szakképző Intézet, Gyakorlóiskola

Piliscsaba

Nagy Sándor József Gimnázium

Budakeszi

Német Nemzetiségi Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola

Pilisvörösvár

Petőfi Sándor Gimnázium, Gépészeti Szakközépiskola és Kollégium

Aszód

Piarista Gimnázium és Kollégium

Vác

Radnóti Miklós Gimnázium

Dunakeszi

Selye János Humán Szakközépiskola

Vác

Szent László Gimnázium és Diákotthon

Szob

Szentendrei Református Gimnázium

Szentendre

Táncsics Mihály Gimnázium Szakközépiskola és Kollégium

Dabas

Toldi Miklós Élelmiszeripari Középiskola, Szakiskola és Kollégium

Nagykőrös

Váci Madách Imre Gimnázium

Vác

Ady Endre Gimnázium és Szakközépiskola

Nagyatád

Berzsenyi Dániel Gimnázium, Közgazd. Szakközépiskola és Kollégium

Marcali

Dráva Völgye Középiskola

Barcs

Híradásipari és Kereskedelmi Szakközépiskola és 521.Sz. Szakmunkásképző Iskola

Fonyód

Krúdy Gyula Szakközépiskola

Siófok

Mátyás Király Gimnázium és Postaforgalmi Szakközépiskola

Fonyód

Nagyboldogasszony Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény

Kaposvár

Rudnay Gyula Középiskola és Kollégium

Tab

Széchényi Ferenc Középiskola és Kollégium

Barcs

Arany János Gimnázium és Általános Iskola

Nyíregyháza

Bánki Donát Műszaki Középiskola

Nyíregyháza

Báthory István Gimnázium és Szakközépiskola

Nyírbátor

Bessenyei György Gimnázium és Kollégium

Kisvárda

Bethlen Gábor Szakképző Iskola és Kollégium

Nyírbátor

Demecseri Gimnázium, Szakközép-, Általános és Alapfokú Művészetoktató Iskola, Óvoda és Nevelési, Oktatási Centrum

Demecser

Esze Tamás Gimnázium

Mátészalka

Gépészeti Szakközépiskola

Mátészalka

II. Rákóczi Ferenc Gimnázium

Vásárosnamény

Művészeti Szakközépiskola

Nyíregyháza

Nagykállói Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium

Nagykálló

Nyíregyházi Evangélikus Kossuth Lajos Gimnázium

Nyíregyháza

Nyíregyházi Főiskola Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium

Nyíregyháza

Református Általános Iskola és Gimnázium

Kisvárda

Sipkay Barna Kereskedelmi, Vendéglátóipari, Idegenforgalmi Szakközép- és Szakiskola

Nyíregyháza

Széchenyi István Közgazdasági Szakközépiskola

Nyíregyháza

Szent Imre Katolikus Gimnázium és Kollégium

Nyíregyháza

Váci Mihály Gimnázium

Tiszavasvári

Vásárhelyi Pál Építőipari és Környezetvédelmi-Vízügyi Szakközépiskola

Nyíregyháza

Vasvári Pál Középiskola, Szakiskola és Kollégium

Tiszavasvári

Vay Ádám Gimnázium, Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium

Baktalórántháza

Zrínyi Ilona Gimnázium és Kollégium

Nyíregyháza

Ady Endre Középiskola, Szakiskola és Kollégium

Szekszárd

Apáczai Csere János Szakközépiskola és Kollégium

Dombóvár

Béri Balogh Ádám Gimnázium és Kollégium

Tamási

Bezerédj István Kereskedelmi és Közgazdasági Szakközépiskola, Kereskedelmi Szakiskola

Szekszárd

Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium

Bonyhád

Dr. Kelemen Endre Szakközépiskola és Kollégium

Szekszárd

Garay János Gimnázium

Szekszárd

Hunyadi Mátyás Középiskola és Szakiskola

Szekszárd

I. Béla Gimnázium és Informatikai Középiskola

Szekszárd

II. Géza Gimnázium

Bátaszék

Illyés Gyula Gimnázium Szakközépiskola és Kollégium

Dombóvár

Sztárai Mihály Gimnázium

Tolna

Vak Bottyán Általános és Szakképző Iskola, Gimnázium

Simontornya

Vak Bottyán Gimnázium

Paks

Vályi Péter Szakképző Iskola

Tamási

Berzsenyi Dániel Gimnázium

Celldömölk

Gépipari és Informatikai Műszaki Szakközépiskola

Szombathely

Herman Ottó Kertészeti-, Környezetvédelmi-, Vadgazdálkodási Szakképző Iskola és Kollégium

Szombathely

Jurisich Miklós Gimnázium és Kollégium

Kőszeg

Kanizsai Dorottya Gimnázium

Szombathely

Kölcsey Ferenc Gimnázium

Körmend

Premontrei Rendi Szent Norbert Gimnázium

Szombathely

Szombathelyi Közgazdasági Szakközépiskola

Szombathely

Tinódi Sebestyén Gimnázium és Idegenforgalmi és Vendéglátói Szakközépiskola

Sárvár

Bródy Imre Gimnázium és Szakközépiskola

Ajka

III. Béla Gimnázium és Művészeti Szakközépiskola

Zirc

Ipari Szakközépiskola és Gimnázium

Veszprém

Jendrassik - Venesz Középiskola és Szakiskola

Veszprém

Jókai Mór Közgazdasági Szakközépiskola és Leánykollégium

Pápa

Képesség- és Tehetségfejlesztő Magán Általános Iskola, Szakképző Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium

Várpalota

Kisfaludy-Ramassetter Középiskola, Kollégium, Általános és Zeneiskola, Nevelési Tanácsadó

Sümeg

Lóczy Lajos Gimnázium és Idegenforgalmi Szakközépiskola

Balatonfüred

Lovassy László Gimnázium

Veszprém

Medgyaszay István Szakképző Iskola, Gimnázium és Kollégium

Veszprém

Öveges József Szakképző Iskola és Gimnázium

Balatonfűzfő

Petőfi Sándor Gimnázium és Szakképző Iskola

Pápa

Reguly Antal Szakképző Iskola

Zirc

Széchényi Ferenc Kertészeti Szakképző Iskola

Balatonfüred

Táncsics Mihály Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium

Veszprém

Thuri György Gimnázium és Szakközépiskola

Várpalota

Türr István Gimnázium és Pedagógiai Szakközépiskola

Pápa

Veszprémi Közgazdasági Szakközépiskola

Veszprém

Vetési Albert Gimnázium

Veszprém

Apáczai Csere János Általános Művelődési Központ

Zalaegerszeg

Báthory István és Kinizsi Pál Szakképző Iskola és Kollégium

Zalaegerszeg

Batthyány Lajos Gimnázium és Egészségügyi Szakközépiskola

Nagykanizsa

Bibó István Alternatív Gimnázium és Szakközépiskola

Hévíz

Csány László Közgazdasági Szakközépiskola

Zalaegerszeg

Cserháti Sándor Műszaki és Mezőgazdasági Szakképző Iskola

Nagykanizsa

Dr. Mező Ferenc Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola

Nagykanizsa

Ganz Ábrahám és Munkácsy Mihály Szakközép- és Szakmunkásképző Iskola

Zalaegerszeg

Gönczi Ferenc Gimnázium és Szakközépiskola

Lenti

Kölcsey Ferenc Gimnázium

Zalaegerszeg

Piarista Általános Iskola, Gimnázium és Diákotthon

Nagykanizsa

Premontrei Rendi Szent Norbert Gimnázium

Szombathely

Thúry György Kereskedelmi és Vendéglátó Szakközép- és Szakmunkásképző Iskola

Nagykanizsa

Zrínyi Miklós Gimnázium

Zalaegerszeg

 ugyfelkapu  ujmagyarorszag magyarorszag.hu
banner_2 banner_kszk_w120 buro EUvonal
 

Nemzeti Erőforrás Minisztérium

1055 Budapest, Szalay utca 10-14.

Telefon: (+36-1) 795-1200

E-mail:

Államtitkárságok