2020. szeptember 27.
eu2011.hu
Önkéntesség Európai Éve 2011
Átadás-átvétel
Felhasználóbarát honlap 2009-2010
 
 

Ez az oldal csak archívum, tartalma ELAVULT – kérjük, látogassák meg a tárca honlapját itt.

A "Kiváló tanuló-mentor pár" cím nyertesei

2010. március 2.
Ssz.
Intézménynév
Székhely
Tanuló neve
Mentor neve
1.
Ádám Jenő Általános Iskola
Kazincbarcika
A támogatott tanuló nem járult hozzá ahhoz, hogy nevét az OKM Támogatáskezelő honlapján nyílvánosságra hozza.
Panyiczki Péter Attiláné
2.
Általános Iskola és Napköziotthonos Óvoda
Szin
Szűcs Renáta
Puruczkiné Némedi Melitta
3.
Általános Művelődési Központ, Mezőcsát
Mezőcsát
Ambruzs Alexandra
Csapóné Matyi Éva
4.
Általános Művelődési Központ, Tevel
Tevel
Vál Tamás
Propsztné Horváth Adél
5.
Általános Művelődési Központ, Városlőd
Városlőd
Burai József
Katona Edit
6.
Antal Mihály Alapítványi Általános Iskola
Jászladány
Horváth Attila
Dr. Kovács Zoltánné Kis Anikó
7.
Arany János Általános Iskola
Mezőnagymihály
Holló Endre
Ragó Tiborné
8.
Arany János Általános Iskola, Geszt
Geszt
Balogh Enikő
Brandtné Czirják Éva
9.
Arany János Gimnázium, Egészségügyi Szakképző és Közgazdasági Szakközépiskola
Berettyóújfalu
Bereczki Eszter Anett
Molnár Zoltánné
10.
Árpád Fejedelem Általános Iskola,Óvoda Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Egységes Pedagógiai Szakszolgálat
Ibrány
Székely Sára
Szakadáti Veronika
11.
Árpád Fejedelem Általános Iskola,Óvoda Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Egységes Pedagógiai Szakszolgálat
Ibrány
Juhász Henrietta
Balláné Balogh Aranka
12.
Barcsa János Általános Iskola
Hajdúnánás
Kovács Anett
Székely Barnabás
13.
Barcsa János Általános Iskola
Hajdúnánás
Péntek Fanni
Székelyné Nádas Zsuzsanna
14.
Bátonyterenye Kistérségi Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
Bátonyterenye
Surányi Zsolt
Petréné Kormos Ágota
15.
Bátonyterenye Kistérségi Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
Bátonyterenye
Tábi Brigitta
Halaj Marianna
16.
Béri Balogh Ádám Gimnázium, Posta- és Bankforgalmi Szakközépiskola
Vasvár
Balogh Bonni Bianka
Tóth Erika Zsuzsanna
17.
Bethlen Gábor Református Gimnázium és Szathmáry Kollégium
Hódmezővásárhely
Nagymihály Alexandra
Csákiné Monoki Mariann
18.
Bethlen Gábor Református, Tagozatos Általános Iskola, Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény és Nevelési Tanácsadó
Törökszentmiklós
Veres József
Hevesi-Tóth Gáborné
19.
Bibó István Gimnázium
Kiskunhalas
Rácz László
Veszelszkiné Huszáril Ildikó
20.
Bibó István Gimnázium
Kiskunhalas
Gyetvai Anett
Weisné Puskás Ágnes
21.
Bocskai István Gimnázium, Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium
Biharkeresztes
Kiss Anna Eszter
Szabóné Balla Henrietta
22.
Dél-Zalai Általános Iskola Becsehely, Bázakerettyei Tagintézmény, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
Becsehely
Péter Kármen
Herczeg Csilla
23.
Dr. Mészáros Kálmán Általános Iskola és Napközi Otthonos Óvoda
Ároktő
Kalóz Gergő Attila
Csernaburczky Gyuláné
24.
Edelényi Gimnázium, Szakképző és Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Napköziotthonos Óvoda
Edelény
A támogatott tanuló nem járult hozzá ahhoz, hogy nevét az OKM Támogatáskezelő honlapján nyílvánosságra hozza.
Vodila Sándor Józsefné
25.
Edelényi Gimnázium, Szakképző és Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Napköziotthonos Óvoda
Edelény
A támogatott tanuló nem járult hozzá ahhoz, hogy nevét az OKM Támogatáskezelő honlapján nyílvánosságra hozza.
Tomposné Tóth Ibolya
26.
Eötvös Károly Általános Iskola
Mezőszentgyörgy
Gyöngyösi Zsófia
Tóthné Ujhelyi Marianna
27.
Földes Ferenc Gimnázium
Miskolc
Haraszti Mária
Nagy Ferenc
28.
Fráter György Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
Sajólád
Falucskai Nikolett
Besenyei Róbertné
29.
Fráter György Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
Sajólád
Tóth Enikő
Ispánovity Tiborné
30.
FVM Dunántúli Agrár-szakképző Központ, Csapó Dániel Középiskola, Mezőgazdasági Szakképző Iskola és Kollégium
Szekszárd
Tóth Klaudia
Vitári Judit
31.
FVM Dunántúli Agrár-szakképző Központ, Csapó Dániel Középiskola, Mezőgazdasági Szakképző Iskola és Kollégium
Szekszárd
Molnár Eszter
Dénes Eszter
32.
FVM Dunántúli Agrár-szakképző Központ, Csapó Dániel Középiskola, Mezőgazdasági Szakképző Iskola és Kollégium
Szekszárd
Tihanyi Andrea
Deákné Bodor Éva
33.
Hódmezővásárhelyi Többcélú Kistérségi Társulás Klauzál Gábor Általános Iskola
Hódmezővásárhely
Vörös Adrienn
Kovács Szabina
34.
I. Géza Király Közgazdasági Szakközépiskola és Karacs Teréz Kollégium
Vác
Földi Nikoletta Renáta
Barton Zsoltné
35.
Jókai Mór Általános és Alapfokú Művészeti Iskola
Sárrétudvari
Nagy Vivien
Madarné Kurtán Anna
36.
József Attila Gimnázium és Szakképző Iskola
Polgár
Szánóczki János
Kóródi Éva
37.
József Attila Gimnázium és Szakképző Iskola
Polgár
Siroki Beáta
Bűdi Miklósné
38.
József Attila Gimnázium és Szakképző Iskola
Polgár
Kovács Vanda Ilona
Gulyásné Lovász Mária
39.
József Attila Gimnázium és Szakképző Iskola
Polgár
A támogatott tanuló nem járult hozzá ahhoz, hogy nevét az OKM Támogatáskezelő honlapján nyílvánosságra hozza.
Kerényi György
40.
József Attila Gimnázium és Szakképző Iskola
Polgár
Rézműves Zsanett
Balyi Jánosné
41.
József Attila Gimnázium és Szakképző Iskola
Polgár
Balogh István
Sávolyiné Rudolf Ildikó
42.
Kántor Mihály Általános Művelődési Központ
Cigánd
Boricza Csilla
Némethné Szendrei Csilla
43.
Kardos László Általános Iskola
Vasvár
Toldi Dávid Zoltán
Horváth László
44.
Katona József Műszaki, Közgazdasági Szakképző Iskola és Gimnázium
Budapest
Tulipán Klaudia
Solymosiné Bakcsi Vera
45.
Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szakközépiskola és Szakiskola
Debrecen
Kovács Nikolett
Simai Szilvia
46.
Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szakközépiskola és Szakiskola
Debrecen
A támogatott tanuló nem járult hozzá ahhoz, hogy nevét az OKM Támogatáskezelő honlapján nyílvánosságra hozza.
Dr. Ujjné Bujdos Erzsébet
47.
Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szakközépiskola és Szakiskola
Debrecen
A támogatott tanuló nem járult hozzá ahhoz, hogy nevét az OKM Támogatáskezelő honlapján nyílvánosságra hozza.
Jankó Andrea
48.
Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szakközépiskola és Szakiskola
Debrecen
Veres Bettina
Bakóné Papp Tünde
49.
Kiskőrösi Többcélú Kistérségi Társulás Óvodája, Általános Iskolája, Középiskolája, Szakiskolája és Kollégiuma
Kiskőrös
Nagy Szabolcs
Kecskeméti Sándor
50.
Kiss Géza Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
Sellye
Csötönyi Tímea Kitti
Mészáros Gyuláné
51.
Kossuth Lajos Általános Iskola
Nagykőrös
Tóth Tamás
Pap Katalin Edit
52.
Kossuth Lajos Általános Iskola, Egységes Pedagógiai Szakszolgálat és Diákotthon
Kisújszállás
Csizmadia Róbert
Molnárné Bucsai Ildikó
53.
Kölcsey Ferenc Általános Iskola
Zsáka
Balogh Szabina
Petrucz Jánosné
54.
Kőrösi Csoma Sándor Gimnázium, Szakközép-, Szakképző és Általános Iskola, Kollégium
Hajdúnánás
Rácz József
Tóth Imréné
55.
Krúdy Gyula Gimnázium
Nyíregyháza
Kristófi Enikő
Vass Mihályné
56.
Kunmadarasi Református Általános Iskola
Kunmadaras
Farkas Milán
Nehéz Józsefné
57.
Kunszentmárton Városi Általános Iskola
Kunszentmárton
Szakály Róbert
Sarudi Éva
58.
Kunszentmártoni Gimnázium és Szakképző Iskola
Kunszentmárton
Ónodi Levente
Kovács Adrienn
59.
Lámfalussy Sándor Szakközépiskola és Szakiskola
Lenti
Orsós Annamária Kitti
Páli Laura
60.
Lámfalussy Sándor Szakközépiskola és Szakiskola
Lenti
Kaszás Beáta
Soósné Bertalan Irén
61.
Lánycsóki ÁMK Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
Lánycsók
Varga Ildikó
Kratofilné Zeitvogel Éva
62.
Makói Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Logopédiai Intézet
Makó
A támogatott tanuló nem járult hozzá ahhoz, hogy nevét az OKM Támogatáskezelő honlapján nyílvánosságra hozza.
Dancsi Györgyné
63.
Mohács Térségi Általános Művelődési Központ és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
Mohács
Késics Dalma
Szabó Zoltánné
64.
Mohács Térségi Általános Művelődési Központ és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
Mohács
Orsós Nikoletta
Brozovácz Istvánné
65.
Móricz Zsigmond Általános Iskola
Pátroha
Fülöp Máté
Csorba Julianna
66.
Móricz Zsigmond Általános Iskola
Pátroha
Kocserha Andrea
Göőz Istvánné
67.
Nagysándor József Általános Iskola és Előkészítő Szakiskola
Debrecen
Móna Marianna
Dömök Andrásné
68.
Nyírbátori Magyar-Angol Kéttannyelvű Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény,Óvoda, Bölcsöde
Nyírbátor
Karászi Attila
Gyenes Józsefné
69.
Orczy Anna Általános Iskola, Szakiskola és Egységes Pedagógiai Szakszolgálat
Fegyvernek
Cseh Angelika
Baranyiné Bujdosó Ágnes
70.
Orczy Anna Általános Iskola, Szakiskola és Egységes Pedagógiai Szakszolgálat
Fegyvernek
Mihácsi Tamás
Lőrinczi Erika
71.
Orosháza Város Általános Iskolája és Pedagógiai Szolgáltató Intézménye
Orosháza
Berta Gizella
Fésűné Bálint Gizella
72.
Petneházy Dávid Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda, Községi és Iskolai Könyvtár
Petneháza
Majosházi László István
Szabó Gyuláné
73.
Petneházy Dávid Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda, Községi és Iskolai Könyvtár
Petneháza
A támogatott tanuló nem járult hozzá ahhoz, hogy nevét az OKM Támogatáskezelő honlapján nyílvánosságra hozza.
Kristóf Melinda
74.
Petőfi Sándor Általános Iskola és Óvoda
Ózd
Radics Kitti
Antalné Bárdos Eszter
75.
Petőfi Sándor Általános Művelődési Központ és Könyvtár, Pedagógiai Szakszolgálat
Csenger
Tuba Tamara Réka
Szücs Miklósné
76.
Pollack Mihály Általános Iskola
Kazincbarcika
Pecze Veronika
Rásiné Perge Emese
77.
Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium
Szeged
Sosterics Ádám
Csanaky Attila
78.
Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium
Szeged
Soós Barbara Erzsébet
Fényes Gertrúd
79.
Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium
Szeged
Kiss Melinda Ágnes
Asztalos Magdolna
80.
Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium
Szeged
Molnár Tímea
Várhidi Gyula
81.
Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium
Szeged
Volford Bettina
Kocsis Andrea
82.
Recsky Klára Általános Művelődési Központ és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
Tiszabura
Varga Dávid
Keresztény Ernő
83.
Serényi Béla Gimnázium, Mezőgazdasági Szakközépiskola és Kollégium
Putnok
Kiss Adrienn
Tóth Mária
84.
Siklósi Gimnázium, Szakiskola, Általános Iskola, Óvoda, Bölcsőde és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
Siklós
Cseri Tamara
Szávulyné Gergye Judit Mária
85.
Somssich Imre Általános Iskola
Hetes
Csire Mónika Berta
Molnár Tünde
86.
Szabó Pál Általános Iskola és Óvoda
Magyarhomorog
Takács László
Amberboyné Ignácz Irma
87.
Szegedi Ipari, Szolgáltató Szakképző és Általános Iskola
Szeged
Kovács Julianna
Tóthné Biró Zsuzsanna
88.
Szegedi Kereskedelmi, Közgazdasági és Vendéglátóipari Szakképző Iskola
Szeged
Szilágyi Henrietta Brigitta
Kosov Veronika
89.
Szentpáli István Kereskedelmi és Vendéglátó Szakközépiskola és Szakiskola
Miskolc
Farkas Edit
Pásztor Ilona
90.
Szilágyi Erzsébet Gimnázium és Kollégium
Eger
Ördög Orsolya
Varga-Markó Erika
91.
Szilágyi Erzsébet Gimnázium és Kollégium
Eger
Tarjáni Aliz
Fekete Zsolt
92.
Teleki Blanka Gimnázium, Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium
Mezőtúr
Kohárszki Henrietta
Láda Sándor
93.
Teleki Blanka Gimnázium, Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium
Mezőtúr
Bálint Erika Tímea
Zsolnainé Rosta Anikó
94.
Teleki Blanka Gimnázium, Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium
Mezőtúr
Horváth Vivien
Szöllősiné Haller Ildikó Orsolya
95.
Teleki Blanka Gimnázium, Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium
Mezőtúr
Rácz Zsanett
Szabó Klára
96.
Teller Ede Általános Iskola és Óvoda
Nagybánhegyes
Kovács Klementina Mónika
Szigeti Ilona
97.
Toldi Lakótelepi Általános Iskola és Gimnázium
Kaposvár
Müller Barbara
Mészárosné Segesdi Zsuzsanna
98.
Üllés és Forráskút Községek Általános Iskolája, Alapfokú Művészetoktatási Intézménye, Óvodája és Bölcsődéje
Forráskút
A támogatott tanuló nem járult hozzá ahhoz, hogy nevét az OKM Támogatáskezelő honlapján nyílvánosságra hozza.
Kocsispéterné Hunyadvári Éva
99.
V. István Közgazdasági és Informatikai Szakközépiskola
Sátoraljaújhely
Kocsis Gábor
Császiné Busa Krisztina
100.
Váci Mihály Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium
Encs
Orosz Anett
Malinkóné Molnár Ágnes
101.
Varga Tamás Általános Iskola
Hódmezővásárhely
Domján Leonetta
Szőke Istvánné
102.
Verseghy Ferenc Gimnázium
Szolnok
Farkas János
Grenczer Georgina Krisztina
 ugyfelkapu  ujmagyarorszag magyarorszag.hu
banner_2 banner_kszk_w120 buro EUvonal
 

Nemzeti Erőforrás Minisztérium

1055 Budapest, Szalay utca 10-14.

Telefon: (+36-1) 795-1200

E-mail:

Államtitkárságok