2020. szeptember 29.
eu2011.hu
Önkéntesség Európai Éve 2011
Átadás-átvétel
Felhasználóbarát honlap 2009-2010
 
 

Ez az oldal csak archívum, tartalma ELAVULT – kérjük, látogassák meg a tárca honlapját itt.

A Magyar Köztársaság jó tanulója - jó sportolója pályázat győztesei

2003. december 5.

Általános iskolák

 

NÉV

Sportág

Iskola neve

Település

Utca, hsz.

Ir.sz.

1.

Asztalos Lilla

ritmikus gimnasztika

Törökugrató utcai Általános Iskola

Budapest

Törökugrató u. 2.

1118

2.

Bacsó Bettina

öttusa

Herman Ottó Általános Iskola

Budapest

Egressy u. 69.

1149

3.

Balázs Krisztina

műugrás

Pannónia Ált Isk

Budapest

Tutaj u. 7-11.

1133

4.

Balog Martin

sífutás, biatlon

Nagy Gyula Ált Isk

Gyöngyössolymos

Jókai u.2

3231

5.

Banula Bence

sportlövészet

Liszt Ferenc Ének-Zenei Ált. Isk. és Péczely Attila Zeneiskola

Hódmezővásárhely

Szent István tér 2.

6800

6.

Barta Gergely

atlétika

Hunyadi Mátyás Általános Iskola

Sajószentpéter

Vörösmarty u.1.

3770

7.

Barta Zsófia

ritmikus gimnasztika

Dob utcai Kéttannyelvű Ált Isk és SZKI

Budapest

Dob u. 85

1074

8.

Bátka Bálint

úszás

Szent István Ált Isk

Budapest

Szent István tér 13.14.

1051

9.

Bernáth Kata

judo

Berzsenyi Dániel Általános Iskola

Kaposvár

Szent Imre u. 29/c.

7400

10.

Bodnár Mihály

Kosárlabda

Apáczai Csere J-Gyak Ált Isk

Nyíregyháza

Erdő sor 7

4400

11.

Borbély Emese

rádióamatőr

Herman Ottó Általános Iskola

Nyírtelek

Iskola u.1.

4461

12.

Böde Nóra

karate

Szűcs Sándor Ált Isk

Budapest

Ugró Gyula sor

1046

13.

Bucz Eszter

úszás

ELTE Radnóti Gyak Isk

Budapest

Cházár A u.12

1143

14.

Cseh Német Luca

úszás

Arany J Ált Isk

Budapest

Újvidék tér 3.

1145

15.

Csernák Edina

kajak

Juhász Gyula Általános Iskola

Vác

Báthori u. 17-19

2600

16.

Csernyánszky Kitti

ritmikus gimnasztika

Bolyai János Gimn. és Keresk SZKI

Ócsa

Falu Tamás u. 35.

2364

17.

Daróczi Petra

ritmikus gimnasztika

Bleyer Jakab Német Nemz Ált.Isk

Budaörs

Iskola tér 1

2040

18.

Gyöngyösi Anita

atlétika

KEMŐ Ált Isk,Spec Szakisk

Tata

Új u. 21

2890

19.

Győrfi Anita

judo

Csík Ferenc Ált. Iskola és Gimnázium

Budapest

Medve u. 5-7

1027

20.

Györki Bence

karate

Kossuth Lajos Általános Iskola

Mezőkeresztes

Összekötő u.8.

3441

21.

Ignácz Mária

sakk

Patrona Hungariae Gimn

Budapest

Knézich u. 3-13.

1092

22.

Inczédi Gergely

úszás

Berzsenyi Dániel Evang.Gimn

Sopron

Széchenyi tér 11

9400

23.

Keresztes Fanni

karate

Budenz József Ált Isk és Gimn

Budapest

Budenz u. 20-22

1021

24.

Király Adrienn

kézilabda

Petőfi Sándor Általános Iskola

Kistelek

Petőfi u. 9.

6760

25.

Koczka Dániel

mountainbike

Bolyai János Gyak Ált Isk és Gimn

Szombathely

Bolyai J.u.11

9700

26.

Kovács Balázs

úszás

Gárdonyi Géza Közös Fenntart.Ált.és Alapf.Műv.Okt.Iskola

Devecser

Várkert 1.

8460

27.

Kovács Zsófia

triatlon, atlétika

Berze Nagy János Gimnázium és Szakiskola

Gyöngyös

Kossuth u. 33.

3200

28.

Matula Gábor

Goju-ryu karate

Batthyányi Kázmér Gimnázium és Kollégium

Szigetszentmiklós

Csokonai u. 6-14.

2310

29.

Metzger Szandra

karate

Száraznád Nevelési és Okt Kp

Budapest

Pattogós u. 6-8.

1156

30.

Németh Klára

atlétika

II. Rákóczi Ferenc Gimnázium

Budapest

Keleti Károly u. 37.

1024

31.

Németh Lili

aerobic

Mezőszél utcai Általános Iskola

Pécs

Mezőszél u. 1.

7623

32.

Popovics Ádám

sakk

Makláry Lajos Ált.Műv.Isk. és Gimnázium

Hajdúnánás

Iskola u.3.

4080

33.

Rith Barbara

szertorna

IX. sz. Általános Iskola

Békéscssaba

Thúrzó u. 33

5600

34.

Sapszon Ildikó

kosárlabda

ELTE Trefort Ágoston Gyakorlóiskola

Budapest

Trefort u. 8.

1088

35.

Sisák Orsolya

kézilabda

Petőfi Sándor Általános Iskola

Kistelek

Petőfi u. 9.

6760

36.

Szabó Ádám Leon

sakk

Istvánffy Gyula Általános Iskola

Miskolc

Kis-Hunyad u. 7.

3525

37.

Szabó Judit Tünde

modern tánc

Arany János Általános Iskola

Szeged

Kukovecz Nana u. 4-6.

6724

38.

Szakály Zsuzsanna

duatlon - triatlon

Szent -Györgyi A.Ált Isk Középisk

Győr

Bácsai u.55

9026

39.

Szalóki Dávid

duatlon - triatlon

Révai M.Gimn

Győr

Jókai u. 21.

9021

40.

Szedlár János

íjászat

Oktatási Centrum

Nyírbátor

Zrínyi u. 42.

4300

41.

Székely Eszter

rádióamatőr

Vak Bottyán J.Ált Isk

Siófok

Március 15. Park 2.

8600

42.

Szél Friderika

úszás

SZTE JGYTFK Gyak. Ált. Isk.és Alapfokú Műv. Isk

Szeged

Boldogasszony sgt.8.

6725

43.

Szűcs Gabriella

vízilabda

Széchenyi István Gimnázium

Dunaújváros

Dózsa Gy.u. 15/a.

2400

44.

Szűts Bálint Attila

kick-boksz

Felsővámház utcai Ált Isk Ágoston téri Tagisk

Pécs

Ágoston tér 6

7625

45.

Tiborcz Lívia

judo

       

46.

Tisza Mercédesz Fruzsina

aerobic

Debreceni Egyetem Arany J.Ált.Isk

Debrecen

Hajó u.18-20.

4026

47.

Tompa Orsolya

úszás

Szent István Ált Isk

Budapest

Szent István tér 13.14.

1051

48.

Tóth Lilla

judo

Csík Ferenc Ált. Iskola és Gimnázium

Budapest

Medve u. 5-7

1027

49.

Tőzsér Norbert

birkózás, cselgáncs

Sári Gusztáv Ált Isk

Kaba

Kossuth u.2.

4183

50.

Váradi Petra

úszás

Kossuth Lajos Általános Iskola

Veszprém

Budapest u. 11.

8200

51.

Weisz András

rádióamatőr

Dienes Valéria Ált. Iskola Grundschule

Szekszárd

Kecskés F.u.6.

7100



Középiskolák

 

NÉV

Sportág

Iskola neve

Település

Utca, hsz.

Ir.sz.

1.

Bakó Anett Tamara

aerobik

Kölcsey F.Ref.Tanítóképző Főisk. Gyak Isk

Debrecen

Hunyadi u. 17.

4026

2.

Bakonyi Fruzsina

duatlon, triatlon

Eötvös J.Gimn

Tata

Tanoda tér 5.

2890

3.

Balázs Petra

íjászat

József Attila Gimnázium

Budapest

Váli u.1.

1117

4.

Bányai Zita

evezés

ELTE Trefot Gyak Isk

Budapest

Trefort u.8.

1088

5.

Barna Fédra

aerobik

Kölcsey F.Ref.Tanítóképző Főisk. Gyak Isk

Debrecen

Hunyadi u. 17.

4026

6.

Bartalis Zsófia

öttusa

Kölcsey Ferenc Gimnázium

Budapest

Munkácsy M.u.26.

1063

7.

Bercsényi Kinga

uszonyos és búvárúszás

Vörösmarty Mihály Gimn

Budapest

Horánszky u.11.

1085

8.

Borgström Dániel

kajak-kenu

Óbudai Gimnázium

Budapest

Szentlélek tér 10.

1033

9.

Csáthy Csilla

duatlon, triatlon

Kossuth Lajos Gyak Gimn

Debrecen

Csengő u.4.

4029

10.

Csavajda Edit

vízilabda

Széchenyi István Gimnázium

Dunaújváros

Dózsa Gy.u. 15/a.

2400

11.

Dobrovodsky Anikó

atlétika

Táncsics Mihály Gimnázium

Kaposvár

Bajcsy-Zsilinszky u. 17.

7400

12.

Erős Enikő

atlétika

Szent István Gimn

Budapest

Ajtósi Dürer sor 15

1146

13.

Farkas Balázs

aerobik

Kölcsey F.Ref.Tanítóképző Főisk. Gyak Isk

Debrecen

Hunyadi u. 17.

4026

14.

Fehér Ágnes

erőemelés, atlétika

Drávavölgye Középiskola

Barcs

Latinca u. 13.

7570

15.

Fejős Bence

atlétika

Piarista Gimn

Budapest

Mikszáth tér 1

1088

16.

Fekete Nóra

versenyaerobik

Veres Pálné Gimn

Budapest

Veres Pálné u. 38.

1053

17.

Fenyvesi Márta

kick-boksz

Don Bosco Szalézi Társ Irinyi J.Gimn és SZKI

Nyergesújfalu

Kossuth L.u.33.

2536

18.

Fonódi Gábor

atlétika

Ált Isk és Spec Szakisk

Vác

Zichy u.16-18

2600

19.

Gaiger Lilla

rádióamatőr

Krúdy Gyula Gimnázium

Nyíregyháza

Epreskert u. 64.

4400

20.

Gulyás Erika

szinkron korcsolya

Földes Ferenc Gimnázium

Miskolc

Hősök tere 7.

3525

21.

Hajdu Anikó

birkózás

Révay Miklós Gimn.

Győr

Jókai u. 21.

9021

22.

Juhász Lenke

korongvadász sport

Kiss Ferenc Erdészeti SZKI

Szeged

József Attila sgt 26

6721

23.

Juhász Tamás

torna

II. Rákóczi F.SZKI

Kiskunhalas

Kossuth L.u.39.

6400

24.

Kaszper Gábor

vízilabda

Kölcsey Ferenc Gimnázium

Budapest

Munkácsy M.u.26.

1063

25.

Kelemen József

atlétika

Tiszaparti Gimnázium és Humán SZKI

Szolnok

Tiszaparti sétány 4.

5000

26.

Kincses Lilla

evezés

Batsányi János Gimnázium

Csongrád

Kossuth tér 1.

6640

27.

Kincses Nóra

evezés

Batsányi János Gimnázium

Csongrád

Kossuth tér 1.

6640

28.

Király Annamária

szinkron korcsolya

Herman Ottó Gimnázium

Miskolc

Tizeshonvéd u. 21.

 

29.

Kis Anna

kyokushin karate

Fazekas Mihály Gimnázium

Debrecen

Hatvan u. 44.

4025

30.

Kiss Norbert

teke

Zichy Mihály SZKI

Kaposvár

Szántó u.11.

7400

31.

Kisvárdai Marianna

sportlövészet

Jókai Mór Gimnázium

Komárom

Táncsics M.u.32.

2900

32.

Koczka Zsófia

mountain bike

Bolyai János Gyak Ált Isk és Gimn

Szombathely

Bolyai J.u.11

9700

33.

Komáromi Réka

atlétika

III. Béla Gimnázium

Baja

Szent Imre tér 5.

6500

34.

Kovács Ádám Miklós

úszás

Berzsenyi Dániel Evang Gimn

Sopron

Széchenyi tér 11

9400

35.

Lassingleitner Fruzsina

karate

Rosti Pál Gimnázium, Ált. és Szakképző Iskola

Dunaújváros

Bartók tér 2-4.

2400

36.

Magos Júlia

duatlon, triatlon

Óbudai Zsigmond Líceum

Budapest

Vályog u. 10

1032

37.

Nagy Mariann

rövidpályás gyorskorcsolya

Lehel Vezér Gimnázium

Jászberény

Szentháromság tér 1.

5001

38.

Németh Klára

atlétika

II. Rákóczi F.Gimn

Budapest

Keleti K.u.37

1024

39.

Novák Zsófia

evezés

Óbudai Gimnázium

Budapest

Szentlélek tér 10.

1033

40.

Popovics Ádám

sakk

Makláry Lajos Ált Műv.Isk és Gimn

Hajdúnánás

Iskola u.3.

4080

41.

Rába Réka

ugrókötél

Jurisich Miklós Gimnázium

Köszeg

Hunyadi u. 10.

9730

42.

Rudolf Roland

úszás

Diana utcai Általános Iskola és Gimnázium

Budapest

Diana u. 35-37.

1125

43.

Sastin Marianna

birkózás

Bercsényi Miklós Közl.Szakisk és Gimn

Győr

Cinka Panna u. 2.

9025

44.

Stencli Ferenc

kajak-kenu

Boronkay Gy.Műszaki Középiskola és Gimnázium

Vác

Németh László u. 4-6.

2600

45.

Szabó Tímea

kyokushin karate

Kada Elek Közgazdasági Szakközépiskola

Kecskemét

Katona József tér 4.

6000

46.

Székely Lilla

búvárúszás

Berze Nagy János Gimnázium és Szakközépiskola

Gyöngyös

Kossuth L.u.33.

3200

47.

Varga Zoltán

motoros ultrakönnyű repülés

Kossuth Lajos Kéttannyelvű Főv. Gyakorló MSZKI

Budapest

Kossuth u. 12.

1121

48.

Vass Melinda

atlétika

Fazekas Mihály Gimnázium

Debrecen

Hatvan u. 44.

4025

49.

Veres Réka

atlétika

Fazekas Mihály Gimnázium

Debrecen

Hatvan u. 44.

4025

50.

Weisz Andrea

rádióamatőr

I.Béla Gimn és Inf Középisk

Szekszárd

Kadarka u.25-27

7100

51.

Zana Anita

úszás

Kovács Pál Gimn

Budapest

Radda Barnen u. 20

1153

52.

Zsigmond Száva

tájékozódási futás

Diósgyőri Gimn

Miskolc

Kiss tábornok u.42

3534



Felsőoktatási intézmények

 

NÉV

Sportág

Iskola neve

Település

Utca, hsz.

Ir.sz.

1.

Bali Ibolya

asztalitenisz

BMF-Rejtő Sándor KFK

Budapest

Doberdó u.6.

1034

2.

Csongrádi Gyöngyi

teke

Budapesti Közgazdaságtudományi és Államigazgatási Egyetem

Budapest

Fővám tér 8.

1093

3.

Farkas Gabriella

rádiós tájfutás

Miskolci Egytem

Miskolc

Egyetemváros

3515

4.

Farkas Zsuzsanna

tájékozódási futás

Nyíregyházi Főiskola

Nyíregyháza

Sóstói u. 31/B.

4401

5.

Fecskés Orsolya

gyorskorcsolya

Eötvös Loránd Tudományegyetem

Budapest

Kazinczy u. 23-27.

 

6.

Gergelics Dóra

duatlon-triatlon

ELTE TFK

Budapest

Kazinczy u. 23-27.

1075

7.

Gergelics Natália

duatlon-triatlon

Zrínyi Miklós NE

Budapest

Hungária krt 9-11

1101

8.

Harmat Rózsa

snowboard

Budapesti Közgazdaságtudományi és Államigazgatási Egyetem

Budapest

Fővám tér 8.

1093

9.

Hermán Róbert Viktor

zen-bu-kan kempo

Budapesti Közgazdaságtudományi és Államigazgatási Egyetem

Budapest

Fővám tér 8.

1093

10.

Hetyei Szilárd

judo

Széchenyi István Egyetem

Győr

Egyetem tér 1.

9026

11.

Kálmán Eszter

atlétika

ELTE Ped. Pszich. Kar

Budapest

Kazinczy u. 23-27.

1075

12.

Király Zsófia

szinkron korcsolya

Miskolci Egyetem Gazdaságtud.Kar

Miskolc

Egyetemváros

3515

13.

Kovács Nikolett

gyorsasági motor

Budapesti Gazdasági Főiskola PSZFK

Budapest

Buzogány u.10-12

1149

14.

Kovács Tamás

atlétika

Veszprémi Egyetem

Veszprém

Egyetem u.10.

8200

15.

Kramer Zsófia

atlétika

SOTE ÁOK

Budapest

Üllői u.26

1085

16.

Less Áron

tájékozódási futás

Budapesti Közgazdaságtudományi és Államigazgatási Egyetem

Budapest

Fővám tér 8.

1093

17.

Lőrinczy Péter

evezés

Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem

Budapest

Egri József u.18.

1111

18.

Lubinszki Mária

tájékozódási futás

Pécsi Tudományegyetem BTK Pszichológiai Intézet

Pécs

Ifjúság u. 6.

7624

19.

Major Gábor

triatlon - duatlon

Széchenyi István Egyetem

Győr

Egyetem tér 1.

9026

20.

Makk Márton

kajak

Széchenyi István Egyetem

Győr

Egyetem tér 1.

9026

21.

Mészáros Szilvia

atlétika

SZTE TTK

Szeged

Dugonics tér 13.

6722

22.

Milos Ildikó

judo

Ny.Magyarországi Egyetem Apáczai Cs. J. Tanítóképző Főiskola

Győr

Liszt F.u.42.

9022

23.

Simon Emese

kerékpár

PPKE JÁK

Budapest

Szentkirályi u 28-30-

1088

24.

Szabó László

atlétika

Szegedi Tudományegytem JGYTKF

Szeged

Boldogasszony sgt. 6.

6725

25.

Takács Domokos

evezés

Budapesti Közgazdaságtudományi és Államigazgatási Egyetem

Budapest

Fővám tér 8.

1093

26.

Tóth Márta

szinkron korcsolya

Miskolci Egyetem Gazdaságtud. Kar

Miskolc

Egyetemváros

3515

27.

Vörös Benedek

országúti kerékpár

PTE Közgazd.Tud.Kar

Pécs

Rákóczi u. 80

7622

 ugyfelkapu  ujmagyarorszag magyarorszag.hu
banner_2 banner_kszk_w120 buro EUvonal
 

Nemzeti Erőforrás Minisztérium

1055 Budapest, Szalay utca 10-14.

Telefon: (+36-1) 795-1200

E-mail:

Államtitkárságok