2020. szeptember 29.
eu2011.hu
Önkéntesség Európai Éve 2011
Átadás-átvétel
Felhasználóbarát honlap 2009-2010
 
 

Ez az oldal csak archívum, tartalma ELAVULT – kérjük, látogassák meg a tárca honlapját itt.

Az Ökoiskola cím 2008/2009 pályázat nyertesei

2009. április 7.
Az Oktatási és Kulturális Minisztérium és a Környezetvédelmi és Vízügyi Minisztérium megbízásából az Oktatáskutató és Fejlesztő Intézet Ökoiskola cím elnyerését célzó pályázati felhívására beérkezett pályaművek értékelése megtörtént.
 
Elismerést érdemelnek az elsőként pályázók, valamint azoknak az intézményeknek, amelyek megújították korábbi Ökoiskola címüket, kiemelt elismerésünket fejezzük ki. Minden nyertesnek gratulálunk és további eredményes munkát kívánunk!
 
Közoktatási Szakállamtitkárság
 
Az Ökoiskola cím 2008/2009 pályázat nyertesei az Értékelő Bizottság döntése alapján
 
Sorszám
Beküldő intézmény neve
irsz.
város
utca
1
Gesztenyefasori Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
8136
Lajoskomárom
Gesztenyefasor u 4
2
Bács-Kiskun Megyei Önkormányzat Kiskőrösi Közoktatási Intézménye
6200
Kiskőrös
Hrúz Mária utca 2/1
3
Csontváry Kosztka Tivadar Általános és Alternatív Iskola
1181
Budapest
Kondor Béla sétány 10
4
Hódmezővásárhely Megyei Jogú Város Önkormányzat Varga Tamás Általános Iskola
6800
Hódmezővásárhely
Holló u 36
5
Pécsi Sebestyén Általános és Zenetagozatos Iskola
1041
Budapest
Újpest, Lőrincz u 35-37
6
Arany János Általános Iskola és Gimnázium
1124
Budapest
Meredek u 1
7
Mátyás király Általános Iskola és Községi Könyvtár
8041
Csór
Főtér 1
8
Megyervárosi Iskola
7632
Pécs
Testvérvárosok tér 1
9
Általános Iskola, Óvoda, Pedagógiai Szakszolgálat és Batyki Tagiintézménye Türje
8796
Türje
Szabadság tér 11-13
10
Julianna Református Általános Iskola
1071
Budapest
Városligeti fasor 7
11
Hétvezér Általános Iskola
8000
Székesfehérvár
Hétvezér tér
12
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
4029
Debrecen
Csengő u 4
13
Nemzeti Gyermek és Ifjúsági Közalapítvány Szakképző Iskolája, Speciális Szakiskolája és Kollégiuma
4400
Nyíregyháza
Széchenyi u 34-38
14
Fekete István Általános Iskola Felsőlajosi Tagintézménye
6055
Felsőlajos
Iskola u 14-16
15
Pitypang Utcai Általános Iskola
1025
Budapest
Pitypang u 17
16
Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szakközépiskola és Szakiskola
2400
Dunaújváros
Kossuth L u 10/a
17
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Diákotthon
4024
Debrecen
Szent Anna utca 20-26
18
Fekete István Általános Iskola
2932
Almásfüzitő
Ady E u 4
19
Ady Endre Fővárosi Gyakorló Kollégium
1022
Budapest
Bimbó út 51
20
Mátyás király Általános Iskola
2013
Pomáz
Mátyás király u 2
21
Zákányszéki Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
6787
Zákányszék
József A u 36
22
Móricz Zsigmond Általános Iskola
9011
Győr
Vajda J u 25
23
FVM DAszK, Szakképző Iskola Apponyi Sándor Mezőgazdasági Szakképző Iskola és Kollégium
7184
Lengyel
Petőfi u 5
24
Kapocs Általános és Magyar-Angol Két Tannyelvű Iskola
1188
Budapest
Kapocs u 56
25
Kapocs Általános és Magyar-Angol Két Tannyelvű Iskola
8000
Székesfehérvár
Zentai u 8
26
Jámbor Vilmos Általános Iskola
3245
Recsk
Kossuth L út 142
27
Közös Fenntartású ÁMK Arany János Általános Iskolája
4722
Nyírmeggyes
Petőfi u 6
28
Karinthy Frigyes Általános Művelődési Központ
1048
Budapest
Hajló u 2-8 Pf137
29
Pávai Vajna Ferenc Általános Iskola
4201
Hajdúszoboszló
Hőforrás u 143 Pf16
30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
2330
Dunaharaszti
Eötvös u 52
31
Bartók Béla Általános Iskola
2360
Gyál
Bartók Béla út 75
32
Táncsics Általános és Nemzetiségi Iskola Multikultúrális Oktató Központ
1188
Budapest
Táncsics M u 53
33
Hódmezővásárhelyi Többcélú Kistérségi Társulás Klauzál Gábor Általános Iskola
6800
Hódmezővásárhely
Klauzál u 63
34
Héhalmi Általános Iskola
3041
Héhalom
Hősök tere 2
35
Oladi Általános Művelődési Központ Simon István Utcai Általános Iskolája
9700
Szombathely
Simon István u 2-6
36
Hunyadi Mátyás Gimnázium
1183
Budapest
Kossuth tér 2
37
Teleki Blanka Általános Iskola
1119
Budapest
Bikszádi u 61-63
38
Szily Kálmán Kéttannyelvű Műszaki Középiskola, Szakiskola és Kollégium
1097
Budapest
Timót u 3 (1453 Budapest, Pf23)
39
Vajda Péter Ének-zenei Általános és Sportiskola
1089
Budapest
Vajda Péter utca 25-31
40
Petőfi Sándor Általános Iskola
2100
Gödöllő
Munkácsy M u 1
41
József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
2800
Tatabánya
Béke u 1
42
TM Önkormányzat Szent László Szakképző Iskolája és Kollégiuma (TISZK) Vályi Péter Szakképző Iskolai Tagintézménye
7090
Tamási
Deák Ferenc u 6-8
43
Gádor Általános Iskola
1222
Budapest
Gádor u 101-105
44
Comenius Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Iskola
8000
Székesfehérvár
Koppány u 2/a
45
Általános Iskola
8089
Vértestarcsa
Vendel tér 17
46
Kölcsey Ferenc Általános Iskola
4142
Zsáka
Kölcsey u 2
47
Deák Ferenc Római Katolikus Általános Iskola
3300
Eger
Dobó tér 2
48
Fekete István Általános Iskola Alapfokú Művészet Oktatási Intézmény és Óvoda
8885
Borsfa
Zrínyi M u 3/a
49
II Rákóczi Ferenc Általános Iskola
2230
Gyömrő
Bajcsy-Zs U 79-81
50
Gróf Széchenyi István Általános Iskola
2315
Szigethalom
Thököly u 37
51
Kossuth Zsuzsanna Szakképző Iskola és Kollégium
2370
Dabas
József Attila út 107
52
Felső-Bácskai Általános Művelődési Központ Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény Borotai Tagintézménye
6445
Borota
Felszabadulás u 42
53
Szoboszlói Úti Általános Iskola
4031
Debrecen
Szoboszlói út 3
54
Fehérlófia Waldorf Iskola
8248
Nemesvámos
Kossuth u 22
55
Noszlopy Gáspár Közgazdasági Szakközépiskola
7400
Kaposvár
Szent Imre u 2 Pf109
56
Bács-Kiskun Megyei Önkormányzat Kecskeméti Közoktatási, Szakszolgálati és Gyermekvédelmi Intézménye
6000
Kecskemét
Juhar u 23
57
FVM DAszK, Szakképző Iskola Ujhelyi Imre Mezőgazdasági és Közgazdasági Szakközépiskola és Kollégium, Szentlőrinc
7940
Szentlőrinc
Erzsébet u 1
58
József Attila Közös Igazgatású Általános Iskola és Óvoda
2490
Pusztaszabolcs
Mátyás király u 14
59
Benka Gyula Evangélikus Általános Iskola és Óvoda
5540
Szarvas
Kossuth u 17
60
Virányos Általános Iskola
1125
Budapest
Virányos út 48
61
Irinyi János Általános Iskola és Városi Könyvtár
4283
Létavértes
Irinyi u 8
62
Vass Lajos Általános Iskola és Napsugár Óvoda
3388
Poroszló
Alkotmány út 3
63
Árpád Fejedelem Általános Iskola
2600
Vác
Árpád út 85 Pf21
64
Bokod-Szákszend Kistérségi Általános Művelődési Központ Öveges József Általános Iskolája
2856
Szakszend
Száki u 95
65
Általános Iskola és Napköziotthonos Óvoda
3264
Kisnána
Petőfi S u 34
66
Lánczos Kornél Gomnázium
8000
Székesfehérvár
Budai út 43
67
Szivárvány Óvoda, Általános Iskola, Speciális Szakiskola, Egységes Pedagógiai Szakszolgálat, Nevelési Tanácsadó
8800
Nagykanizsa
Rózsa u 9
68
Arany János Általános Uskola, Speciális Szakiskola és Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény
8000
Székesfehérvár
Szekfű Gyula u 6
69
SZTE Juhász Gyula Gyakorló Általános Iskolája, Alapfokú Művészetoktatási Intézménye, Napközi Otthonos Óvodája
6701
Szeged
Boldogasszony sgt 8
70
Kálmán Lajos Óvoda, Általános Iskola és Művelődési Ház Ménteleki Általános Iskolája
6000
Kecskemét-Méntelek
Kecskeméti út 41
71
Petőfi Sándor Általános Iskola
5200
Törökszentmiklós
Petőfi út 52
72
Gróf Apponyi Albert Általános Iskola és Alapfokú Művészetioktatási Intézmény
5100
Jászberény
Bajcsy-Zs U 1
73
Felsőtárkányi Általános Művelődési Központ Általános Iskola
3324
Felsőtárkány
Fő út 157
74
Szent-Györgyi Albert Általános Iskola, Középiskola és Kollégium
9026
Győr
Bácsai út 55
75
Kossuth Lajos Általános Iskola
9783
Egyházasrádóc
Kossuth L u 86
76
Fiáth János Általános Művelődési Központ
9086
Töltéstava
Iskola u 40-42
77
Ady Endre Általános Iskola
1196
Budapest
Ady E út 73-75
78
Bolyai János Általános Iskola
2030
Érd
Erzsébet u 24-32
79
Erzsébetvárosi Általános Iskola és Informatikai Szakközépiskola
1073
Budapest
Kertész u 30
80
Bethlen Gábor Általános Iskola és Újreál Gimnázium
1115
Budapest
Bartók B út 141
81
Apáczai Nevelési és ÁMK 2sz Általános Iskola
7632
Pécs
Apáczai krt 1
82
Ganz Ábrahám Kéttannyelvű Gyakorló Szakközépiskola és Szakiskola
1195
Budapest
Üllői út 303
83
Kardos László Általános Iskola
9800
Vasvár
József Attila u 23-25
84
Harmónia Óvoda, Általános Iskola és Alapfokó Művészetoktatási Intézmény
8649
Balatonberény
Bartók B u 1
85
Angol Tagozatos Általános Iskola
1046
Budapest
Fóti út 66
86
Budapest Főváros Xker Kőbányai Önk Kertvárosi ÁltIsk
1106
Budapest
Jászberényi út 89
87
Szent István Király Általános Iskola
9073
Bőny
Ady Endre u 5
88
Martin János Szakképző Iskola
3529
Miskolc
Áfonyás u 18/A
89
Bíborvég Általános Művelődési Központ
7144
Decs
Haladás u 1
90
Thököly Imre Kéttannyelvű Általános Iskola
4200
Hajdúszoboszló
Kölcsey u 2
91
Székely Bertalan ÁMK Általános Iskola
2111
Szada
Dózsa Gy U 63
92
Kinizsi Pál Általános Iskola
4028
Debrecen
Kuruc u 32-42
93
Irinyi János Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
8184
Balatonfűzfő
Irinyi u 2
94
Petőfi Sándor Közgazdasági Szakközépiskola
4900
Fehérgyarmat
Május 14 tér 16
95
Diadal Úti Általános Iskola
1172
Budapest
Diadal u 43-49
96
Kölcsey Ferenc Általános Iskola
5200
Törökszentmiklós
Kölcsey u 21
97
Fazekas Mihály Általános Iskola
4025
Debrecen
Vásáry István u 10
98
Városközponti Iskla
7621
Pécs
Megyei u 15
99
Gazdagrét-Csikihegyek Általános Iskola
1118
Budapest
Csiki-hegyek u 13-15
100
Bem József Általános Iskola Bp Főváros Xker Kőbányai Önk
1101
Budapest
Hungária krt 5-7
101
Kozmutza Flóra Óvoda, Általános Iskola, Készségfejlesztő Speciális Szakiskola és Kollégium
8200
Veszprém
Tüzér u 44
102
Szilágyi Erszébet Gimnázium
1016
Budapest
Mészáros u 5-7
103
Deák Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
9144
Kóny
Béke u 1
104
Kalász Suli Általános Iskola
2011
Budakalász
Budai u 54
105
Ádám Jenő Fenntartói Gyakorló Általános Iskola
1118
Budapest
Köbölkő u 27
106
Gyulaffy László Általános Iskola
8412
Veszprém-Gyulafirátót
Vízi u 24
107
Bálint Márton Általános- és Középiskola
2045
Törökbálint
Köztársaság tér 8
108
Jankay Tibor Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Diákotthon
5600
Békéscsaba
Thurzó u 33
109
Vésztői Református Egyház Kis Bálint Általános Iskolája
5530
Vésztő
Bartók tér 4
110
Városközponti Iskola Jókai Mór Általános Iskolája
7622
Pécs
Jókai u 49
111
Szentlőrinci Kistérségi Oktatási Nevelési Központ Bükkösdi Általános Iskola és Óvoda Tagintézménye
7682
Bükkösd
Vadasvölgy u 2
112
Gábor Áron Általános Iskola
1196
Budapest
Nádasdy u 98
113
Bolyky Tamás Általános Iskola
3600
Ózd
Bolyky Tamás út 42
114
Fazekas-Istvánffy Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
3525
Miskolc
Kis-Hunyad u 7
115
Epreskerti Általános Iskola
4030
Debrecen
Epreskerti u 80
116
Baár-Madas Református Gimnázium Általános Iskola és Diákotthon
1022
Budapest
Lórántffy Zs U 3
117
Petőfi Sándor Gimnázium, Gépészeti Szakközépiskola és Kollégium
2170
Aszód
Hatvani út 3
118
Kós Károly Ének-Zene Emeltszintű Általános Iskola
1122
Budapest
Városmajor u 59
119
Általános Iskola és Óvoda Lövő
9461
Lövő
Fő u 183
120
Kossuth Lajos Közoktatási Intézmény
5900
Orosháza
Kossuth L tér 1
121
Móra Ferenc Általános Iskola, Óvoda, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Könyvtár
8749
Zalakaros
Liget u 28
122
Fekete István Általános Iskola
8346
Gógánfa
Kisfaludy u 2
123
Kaszap Nagy István Református Általános Iskola
5420
Túrkeve
Kossuth út 15
124
Komlóskai Ruszin Nemzetiségi ÁMK Általános Iskola
3937
Komlóska
Ságvári út 16
125
Vörösmarty Mihály Általános Iskola
1064
Budapest
Vörösmarty u 49
126
Györkön-Bikács Általános Iskola és Óvoda
7045
Györköny
Fő u 48
127
Pannon Oktatási Közőpont Általános és Szakképző Iskola Alsószentiváni Tagintézménye
7012
Alsószentiván
Béke u 112
128
Budapest XXIker Csepel Önk Jedlik Ányos Gimnázium
1212
Budapest
Táncsics M u 92
129
Csengey Gusztáv Általános Iskola
2170
Aszód
Csengey u 30
130
Kazinczy Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
4031
Debrecen
Margit tér 19
131
Jókai Mór Általános Iskola
1171
Budapest
Szántó Géza u 60
132
Batthyány Kázmér Gimnázium
2310
Szigetszentmiklós
Csokonai u 6-14
133
Ezredéves Készségfejlesztő Óvoda, Általános Iskola és Speciális Szakiskola
8000
Székesfehérvár
Havranek J u 4
134
Zugligeti Általános Iskola
1121
Budapest
Zugligeti út 113
135
Móricz Zsigmond Gimnázium
2000
Szentendre
Kálvária út 16
136
Várkerti Általános Iskola, Szakiskola és Tagiskola
8100
Várpalota
Thuri tér 3
137
Család Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
8373
Rezi
Iskola u 2
138
Pannónia Általános Iskola
1133
Budapest
Tutaj u 7-11
139
Rakovszky Sámuel Általános és Művészeti Iskola
4472
Gávavencsellő
Petőfi u 1
140
Arany János Magyar - Angol kéttannyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
4211
Ebes
Széchenyi tér 5
141
Csobánkai Közösségi Műhely Petőfi Sándor Általános Iskola és Szakiskola
2014
Csobánka
Vörösvári út 10-12
142
Fabriczius József Általános Iskola
2112
Veresegyháza
Mogyoródi út 5-7
143
Kossuth Lajos Gimnázium, Szakképző Iskola, Általános Iskola, Pedagógiai Szakszolgálat és Kollégium
5350
Tiszafüred
Fő u 63
144
OMSZKI Kht Magyar-Kínai Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
1157
Budapest
Kavicsos köz 2-4
145
Bársony István Mezőgazdasági Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium, Csongrádi Oktatási Központ Tagintézménye
6640
Csongrád
Szentesi út 2/a
146
Tatay Sándor Alapítványi Gimnázium, Szakközépiskola és Szakiskola
8000
Székesfehérvár
Farkasvermi út 40
147
Hunyadi János Általános Iskola
4028
Debrecen
Zákány u 5
148
Kolping Katolikus Szakképző Iskola
7100
Szekszárd
Pázmány tér 4
150
Fejér Megyei Önkormányzat Pápay Ágoston Általános Iskolája, Készségfejlesztő Speciális Szakiskolája és Diákotthon
2462
Martonvásár
Bajcsy Zs U 32
151
Bem józsef Általános Iskolája
8230
Balatonfüred
Iskola u 2
152
Tolna Megyei Önkormányzat Szent László Szakképző Iskola és Kollégiuma, (TISZK) Perczel Mór Szakközépiskolai Tagintézmény
7150
Bonyhád
Széchenyi tér 18
153
Általános Iskola és Napközi Otthonos Óvoda
4123
Hencida
Csokonai u 2
154
Lámfalussy Sándor Szakközépiskola és Szakiskola
8960
Lenti
Petőfi S u 23
155
Újlaki Általános Iskola
1023
Budapest
Ürömi utca 64
156
British International School, Budapest
1037
Budapest
Kiscelli Köz 17
 ugyfelkapu  ujmagyarorszag magyarorszag.hu
banner_2 banner_kszk_w120 buro EUvonal
 

Nemzeti Erőforrás Minisztérium

1055 Budapest, Szalay utca 10-14.

Telefon: (+36-1) 795-1200

E-mail:

Államtitkárságok