2020. október 27.
eu2011.hu
Önkéntesség Európai Éve 2011
Átadás-átvétel
Felhasználóbarát honlap 2009-2010
 
 

Ez az oldal csak archívum, tartalma ELAVULT – kérjük, látogassák meg a tárca honlapját itt.

A "Magyar Köztársaság jó tanulója, jó sportolója" cím elnyerésére kiírt pályázat eredménye - 1. korcsoport

2004. december 13.

Név

Sportág

Iskola

Település

Aradi Balázs

gyorsasági
görkorcsolya,
gyorskorcsolya

Váci Mihály Általános Iskola

Tatabánya

Baka Dorottya

úszás

Belvárosi Általános Iskola

Pécs

Bátori Bence

úszás, vízilabda

Csík Ferenc Általános Iskola és Gimnázium

Budapest

Bátori Zsanett

úszás

Csík Ferenc Általános Iskola és Gimnázium

Budapest

Bátyi Tamás

tenisz

Kesjár Csaba Általános Iskola

Budaörs

Berecz Bettina

akrobatikus rock and roll

"SANCTA MARIA" Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézet, Leánygimnázium és Kollégium

Eger

Bocskói Botond

judo

Szent István Gimnázium

Budapest

Bojtor Adrienn

lovaglás,
sportlövészet

Apor Vilmos Katolikus Iskolaközpont

Győr

Bók Viktória

judo

21. sz. Általános Iskola - Sas úti Tagiskola

Miskolc

Böde Nóra

karate

Szent István Gimnázium

Budapest

Bucz Ágnes

úszás

ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola

Budapest

Burián Ildikó

úszás

Csík Ferenc Általános Iskola és Gimnázium

Budapest

Busa Andrea

kick-box

Pallavicini Sándor Általános Iskola

Sándorfalva

Csortos Kristóf

akrobatikus rock and roll

Általános és Zenei Iskola

Mátraderecske

Dancsecs Bojána

kick-box

Vörösmarty Mihály Gimnázium

Szentgotthárd

Decsi Enikő

díjlovaglás

Lackner Kristóf Általános Iskola

Sopron

Dejcző Bálint

kajak-kenu

Vak Bottyán Gimnázium

Paks

Ercsei Tünde

ritmikus gimnasztika

Fillér Utcai Általános Iskola

Budapest

Galambos Zsolt

triatlon, duatlon,
aquatlon

Kazinczy Ferenc Gimnázium és Kollégium

Győr

Gombár Gábor

úszás, vízilabda

Várkony István Általános Iskola

Cegléd

Gosztonyi Ákos

uszonyos- és búvárúszás

KaposváriEgyetem Csokonai Vitéz Mihály Pedagógiai Főiskolai Kar Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium

Kaposvár

Hagymási Réka

kajak

Radnóti Miklós Gimnázium

Dunakeszi

Hegedűs Dóra

cselgáncs (judo)

Kölcsey Ferenc Általános Iskola

Szajol

Hóbor Anita

torna

Vajda Péter Ének-Zenei Testnevelés Tagozatos Általános Iskola

Budapest

Jakab Adrián

wtf taekwondo

Vass Lajos Általános Iskola

Budapest

Kálmán Botond

WTF taekwon-do

Türr István Gimnázium

Pápa

Kerecsen Adrienn

kung-fu

Általános és Művészeti Iskola, Újfehértó, Vasvári Pál Tagintézmény

Újfehértó

Kis Gábriel

görkorcsolya,
gyorskorcsolya

Bárdos László Gimnázium és Szakközépiskola

Tatabánya

Kis Jenni

görkorcsolya,
gyorskorcsolya

Bárdos László Gimnázium és Szakközépiskola

Tatabánya

Kokas Mariann

sportaerobik

Petőfi Sándor Általános Iskola

Debrecen

Kondár Anna

kick-box

Simor János Általános Iskola

Bajna

Kovács László

uszonyos- és búvárúszás

Gárdonyi Géza Általános Iskola

Kaposvár

Kökényesi Noémi

sportaerobik

Petőfi Sándor Általános Iskola

Debrecen

Krizsán Lili

judo

Csík Ferenc Általános Iskola ésGimnázium

Budapest

Lázár Soma

kézilabda

Mező Ferenc Általános Iskola

Mezőkövesd

Madocsai Csenge

ritmikus gimnasztika

Fillér Utcai Általános Iskola

Budapest

Márton Franciska

ritmikus gimnasztika

Újlaki Általános Iskola

Budapest

Mikola Flóra

sportaerobik

Petőfi Sándor Általános Iskola

Debrecen

Orosz Beáta

short-track

Alsóerdősi Ének-Zene Tagozatos Általános Iskola és Gimnázium

Budapest

Porpáczy Adél

mountain-bike

Bolyai János Általános Iskola

Nagykanizsa

Sallai Ágnes

úszás

Liszt Ferenc Ének-Zenei Általános Iskola

Hódmezővásárhely

Sárosi Dávid

tollaslabda

Bolyai János Általános Iskola

Érd

Szabados Laura

karate

Petőfi Sándor Általános Iskola

Komárom

Szabó Ádám Leon

sakk

4. sz. Istvánffy Gyula Általános Iskola

Miskolc

Szabó Nikolett

torna

Kondor Béla Általános Iskola

Budapest

Szakály Zsófia

duatlon, triatlon

Szent-Györgyi Albert Általános Iskola, Középiskola és Kollégium

Győr

Szalóki Anett

triatlon, duatlon

Nyugatmagyarországi Egyetem Gyakorló Általános Iskola

Győr

Szalontai Ferenc

torna,
sportakrobatika,
gumiasztal

Vénkerti Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény

Debrecen

Szána Zsombor

úszás

Hild József Általános Iskola

Budapest

Szaniszló Gabriella

kajak-kenu

Eötvös József Általános Iskola

Szolnok

Szedlár János

íjászat

Zrínyi Ilona Gimnázium és Kollégium

Nyíregyháza

Szegő Erika

ritmikus gimnasztika,
úszás

1. sz. Etalonsport Általános és Sportiskola

Budapest

Sztakó Barbara
Letízia

karate

Homoktövis Általános Iskola

Budapest

Takács Anna

triatlon

Fekete István Általános Iskola és Óvoda

Győr

Tanai Gerda

judo

Pusztai Ferenc Általános Iskola

Káptalanfa

Toldy Laura

atlétika

Lánchíd Utcai Általános Iskola

Kecskemét

Tompa Orsolya

úszás

Szent István Általános Iskola

Budapest

Tornai Dávid

kyokushin karate

Szent József Gimnázium

Debrecen

Tóth Tamara

triatlon, duatlon,
aquatlon

Kazinczy Ferenc Gimnázium

Győr

Tőzsér Norbert

birkózás és cselgáncs

Sári Gusztáv Általános Iskola

Kaba

Tőzsér Sándor

birkózás, cselgáncs

Tóth Árpád Gimnázium

Debrecen

Váradi Petra

úszás

Kossuth Lajos Általános Iskola

Veszprém

Várdai Attila

úszás

Leövey Klára Gimnázium

Budapest

Varga Szabó Noémi

öttusa

Városligeti Általános Iskola

Budapest

Vinnai Dalma

fitness

Liszt Ferenc Ének-Zenei Általános Iskola

Hódmezővásárhely

Vörös Orsolya

atlétika

Lánchíd Utcai Általános Iskola

Kecskemét

Zajtai Barbara

úszás

Csík Ferenc Általános Iskola és Gimnázium

Budapest

 ugyfelkapu  ujmagyarorszag magyarorszag.hu
banner_2 banner_kszk_w120 buro EUvonal
 

Nemzeti Erőforrás Minisztérium

1055 Budapest, Szalay utca 10-14.

Telefon: (+36-1) 795-1200

E-mail:

Államtitkárságok